Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
27.06.2016
151
0

Відомий волонтер закликає громадськість допомогти Бериславському суду прийняти справедливе рішення

Відомий волонтер закликає громадськість допомогти Бериславському суду прийняти справедливе рішення

«Шановна громадо, вважаю своїм обов'язком проінформувати Вас про кричущий безпрєдєл, який твориться у суді міста Берислав.

У мешканки с. М. на сході загинув син, захищаючи наш спокій. Вона звернулася до так званого батька, який, до речі, не те що не брав участі у вихованні хлопця, а навіть не був на його похованні. Звернулася з тим, щоб він відмовився від виплати. Він, начебто, погодився, виявилося, що у нього недійсний паспорт - не вклеєна фотокартка у 45 років, до того ж немає прописки, та ще він ховається від поліції.

Через тиждень вбита горем мати дізналася, що у паспорті не лише терміново прописка з'явилася, а й вимога від так званого батька половини грошей.

Прописав його у себе хитрий адвокатішка і вже, схоже, і суддю купив, бо жодного свідка про те, що чоловік не виховував сина і не допомагав у цьому, суддя навіть слухати не став.

Цей горе папа вже пропив квартиру у Бериславі і тепер ще хоче, мабуть, станцювати на могилі загиблого героя.

Терпець мій урвався! Закликаю усі патріотичні сили заставити суд прийняти рішення на користь матері, а алчного адвокатішку з цим «папою» засунуть у сміттєвий бак. Заставити поліцію розслідувати факт шахрайства і люструвати суддю.

Чи ми знову будемо терпіти , а такі п...ли будуть наживатися на горі.

Прошу підтримки! Суд 4.07.16 у Бериславі», - звертається у Фейсбук за допомогою у встановленні справедливості голова Благодійного фонду «Українські серця», відомий херсонський активіст і волонтер Олег Баркаренко.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину