Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2018
15.03.2018
791
0

Відомі спортсмени просять облраду відмінити реорганізацію

Херсонська облрада: Злити чи реорганізувати – 2

Чергова ідея реорганізації комунальних установ викликала незгоду громадськості. 

Спортсмени просять депутатів облради зняти з порядку денного сесії питання про приєднання КУ «Спорт для всіх» до «Інваспорту». Відповідне звернення оприлюднила у Фейсбук відома спортсменка Яна Лєбєдєва, передає ПІК.

Нагадаємо, раніше під «гарячі руки» реорганізаторів в облраді вже потрапляли бібліотеки, потім вирішили ліквідувати Обласну інспекцію по охороні пам'яток історії та культури Херсонської області. Також триває скандал навколо спроби реорганізувати та злити Генічеське медучилище з Бериславським медколеджем.

Тепер, напередодні сесії 16 березня, до облради звернулися херсонські спортсмени - паралімпійці, дефлімпійці. Вони просять зняти з порядку денного сесії облради питання «Про реорганізацію комунальної установи «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради шляхом приєднання до Херсонського регіонального центру з фізичної культури та спорту «Інваспорт».

У зверненні, зокрема, відзначається: «ми, спортсмени паралімпійці, дефлімпійці та тренери просимо зняти це питання з сесій та не повертатися до нього взагалі. На наше переконання, об’єднання (приєднання) цих двох комунальних установ є недоцільним так, як вони виконують різні функції та різні завдання».

Розгляд цього питання на сесії – це буде початок руйнування існуючої системи, яка успішно працює, вважають спортсмени, які захищають честь Херсонщини на міжнародних змаганнях. 

Підписали звернення, зокрема, Єлізавета Мерешко (плавання), чотирикратна чемпіонка та бронзова призерка Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, Вікторія Кравченко (легка атлетика), дворазова срібна призерка Паралімпійських ігор у Пекіні, срібна призерка Паралімпійських ігор у Лондоні, Сергій Крук (легка атлетика), чемпіон та бронзовий призер Дефлімпійських ігор (Австралія), чемпіон Дефлімпійських ігор (Тайвань), Володимир Турков (легка атлетика), чемпіон Дефлімпійських ігор (Тайвань), срібний призер Дефлімпійських ігор (Болгарія), Яна Лєбєдєва (легка атлетика), срібна призерка чемпіонату Світу (Лондон). Та тренери: Елла Бенедик, Сергій Мягков, Сергій Сергєєв.

29244206_562139844147891_7249148559281356800_n

29249130_562139790814563_1806154281930194944_n

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину