Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2019
22.08.2018
774
0

Відома «баржа з кавунами» - кому вигідний такий піар?

Відома «баржа з кавунами» - кому вигідний такий піар?

Баржа з херсонськими кавунами, про яку пишуть багато, в тому числі, і з іронією, все ж важлива для херсонських аграріїв. Про це 21 серпня, під час формування баржі на перевантажувальному терміналі компанії "НІБУЛОН", що у Голій Пристані (Херсонська область), заявив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК

«Повторюсь, де б ви не запитали в Україні у продавців, звідкіля кавуни, вам завжди скажуть, що це кавун херсонський. Перше, ми відродили славу кавунової Херсонщини, де найсмачніші кавуни», - каже голова ОДА.

Крім того, поява баржі створила конкуренцію – тепер фури чекають, поки кавуни привезуть з поля.

«Коли був анонс про те, що поїде баржа з кавунами, вартість кавуна виросла з 1.20 грн до 2.80 протягом одного дня. Потім... зараз вже цей кавун  2.50 грн. – 3 грн, є й по 4 грн з поля – в залежності від сортовості, якості і т.д.», - каже Гордєєв.

«Фермер почав заробляти - це головне для нашої області. Зазвичай кавун вартував копійки, його не хотіли брати. А сьогодні, мені приємно, стоять автомобілі під завантаження, фури, але вони не набиті кавунами, а вони чекають, що їм  з поля привезуть, вони в конкуренції виборюють право придбати кавун», - пояснює голова ОДА.

Такий піар баржі вигідний, перш за все, херсонським фермерам, каже Гордєєв.

Як відзначив, у свою чергу, президент кооперативу «Південний союз» Олександр Синенко, «цей кавун приїхав з Голопристанського і Скадовського районів – це розвиток територій».

Як передавав ПІК, баржа з херсонськими кавунами та динями вже відправилась до киян (фото).

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину