Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
23.10.2019
459
0

Відновлення здоров'я ветеранів - головне завдання Міністерства, - Оксана Коляда

Відновлення здоров

Для ветеранів війни розроблений окремий пакет медичних послуг, які будуть фінансуватися через нову бюджетну програму. Про це розповіла міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда під час візиту до Херсонського обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни.

«Відновлення їхнього здоров’я є для нас однією зі стратегічних цілей», – наголосила Оксана Коляда.
Разом з головою облдержадміністрації Юрієм Гусєвим та головним лікарем госпіталю Валерієм Тимошенком урядовиця обговорила питання забезпечення медзакладу обладнанням, подивилася палати для учасників війни та поспілкувалася з представниками ветеранських організацій.

Так, безпосередньо у палаті до Оксани Коляди звернувся учасник АТО Микола Гончарук. Він задав питання щодо процедури визначення групи інвалідності у ветеранів АТО.

«Ми ще минулого року говорили з Міністерством охорони здоров’я щодо підходів, бачення і практик медико-соціальної експертної комісії загалом. У відсотковому еквіваленті вона має визначити, наскільки людина втратила свою функціональність. А медики – підібрати програму індивідуальної реабілітації. І через рік треба повертатися до цієї комісії на обстеження», – відповіла Оксана Коляда.

У свою чергу, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв назвав питання медико-санітарного лікування та соціалізації ветеранів надзвичайно важливими для регіону.

«Разом з Міністром ми будемо обговорювати проблеми, які існують, а також спільно шукатимемо можливості для об’єднання зусиль центральних органів влади та обласної адміністрації для вирішення цих проблем».

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину