Pik
Сьогодні, 09 Квітня 2020
31.10.2019
853
0

Відносно танкеру «Мрія» прикордонники продовжують виконувати ухвалу суду

Відносно танкеру «Мрія» прикордонники продовжують виконувати ухвалу суду

Відносно танкеру «Мрія» прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби продовжують виконувати ухвалу суду від 19 серпня 2019 року. Про це повідомляється на офіційній сторінці прикордонників  у фейсбук.

Разом з тим, представники судновласника намагаються дискредитувати роботу прикордонників, які діють в законний спосіб.

Починаючи з 16 жовтня вони здійснюють провокаційні дії. Зокрема у зазначену дату до танкеру «Мрія» здійснив швартування танкер «Десна» з метою перевантаження паливних матеріалів. Але жодних запитів про здійснення перестановки судна з метою швартування до судна «MRIYA» на адресу ХФ ДП «АМПУ» не надходило та не було погоджено з відповідними службами, про що в подальшому було складено акт, а також адміністративний протокол.

Недотримуючись відповідної процедури представники судна «Мрія» продовжили здійснювати провокації по відношенню до прикордонників. Так, ряд осіб, включаючи представників судновласника та засобів масової інформації в нічний час доби 24 жовтня намагались здійснити певні заходи по перешвартуванню танкеру порушуючи встановлену процедуру та без повідомлення відповідних служб, при відсутності дозволу від диспетчера порту і без інформування прикордонників капітаном порту щодо таких дій відносно судна тощо.

Наголошуємо, що Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України, керується загальними принципами діяльності державних органів України та Державної прикордонної служби України, виконує свої завдання та здійснює свої повноваження в межах, передбачених Конституцією України, Законами України «Про державний кордон України», «Про Державну прикордонну службу України», іншими актами законодавства України.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину