Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
24.10.2019
556
0

Відносно лікаря, з вини якого померла трирічна дитина, ухвалено обвинувальний вирок

Відносно лікаря, з вини якого померла трирічна дитина, ухвалено обвинувальний вирок

Каховським міськрайонним судом ухвалено обвинувальний вирок відносно завідувача відділення Каховської центральної районної лікарні, який під час виконання обов’язків допустив низку порушень, що призвели до смерті трирічної дитини,- інформує прокуратура Херсонської області,- передає ПІК.

Так, у ході судового розгляду встановлено, що в лютому 2016 року до Каховської ЦРЛ госпіталізовано трирічного хлопчика з діагнозом «гострий апендицит», проте під час операційного втручання дитина померла через неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків, що виразилось у введенні перевищеної дози ліків.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 140 КК України.

Незважаючи на те, що в ході судового розгляду лікар-анестезіолог категорично не визнавав своєї вини та намагався уникнути кримінальної відповідальності, прокурором надано суду беззаперечні докази того, що саме через неналежне надання медичної допомоги настала смерть дитини.

Лікарю призначено покарання у вигляді позбавлення волі на 2 роки та заборони займатися лікарською діяльності на строк 3 роки.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину