Pik
Сьогодні, 03 Квітня 2020
03.12.2014
179
0

Відключення енергоблоку Запорізької АЕС має технічний характер і не є небезпечним

Відключення енергоблоку Запорізької АЕС має технічний характер і не є небезпечним

Робота енергоблоку №3 Запорізької атомної електростанції буде відновлена до кінця тижня. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин на брифінгу в Будинку Уряду у середу, 3 грудня, коментуючи відключення 28 листопада енергоблоку №3 ЗАЕС від об'єднаної енергосистеми для проведення поточного ремонту, повідомляє "ПІК" з посиланням на Урядовий портал. 
«Насправді на Запорізькій атомній електростанції немає ніякої загрози. Наприкінці минулого тижня у системі видачі енергії сталося коротке замикання, тому на атомній станції не працює лише один, третій, блок. Але жодної загрози для реактора нема. Це технічне пошкодження, яке зараз усувають. Блок перебуває у стані ремонту», - повідомив міністр.
Володимир Демчишин підкреслив, що виведення з ладу одного з енергоблоків не завдало суттєвих втрат, але це позначилося на потужності видачі електроенергії. Він запевнив, що зараз спеціалісти працюють над вирішення цієї несправності і максимум до кінця тижня проблему планують усунути: «До п'ятниці «Енергоатом» планує повністю відновити роботу цього блоку».

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину