Pik
Сьогодні, 29 Октября 2020
22.10.2019
851
0

Відеоролик «Зупини насильство» зі Скадовська потрапить на Всеукраїнський конкурс «Безпечна країна»

Відеоролик «Зупини насильство» зі Скадовська потрапить на Всеукраїнський конкурс «Безпечна країна»
Працівники відділу ювенальної превенції поліції Херсонської області постійно проводять в школах уроки з протидії булінгу, розповідають, як правильно вирішувати конфліктні ситуації- передає ПІК за інформацією відділу комунікації поліції області.
Тож діти добре обізнані про поняття і види булінгу, а також про відповідальність, яка настає за будь-який прояв насильства у навчальних закладах
Наразі в Україні проводиться конкурс соціальних фото і відеоробіт «Безпечна країна» в рамках Національного проекту «Безпечна країна». Ініціаторами проведення конкурсу стали Міністерство освіти і науки України, міністерство інформаційної політики України у партнерстві з Національної поліцією України.
На конкурс відібрано відеороботу «Зупини насильство» від учнівського та викладацького колективу Скадовської загальноосвітньої школи №3, які самотужки розробили сценарний план та відзняли ролик про проблему булінгу у навчальних закладах.
- В рамках проведення конкурсу ми намагалися привернути увагу якомога більшої кількості дітей та дорослих до проблеми булінгу, підвищити рівень обізнаності громадян щодо цього явища та його наслідків, а також залучити дітей та викладачів до спільної цікавої та корисної творчої діяльності, - зазначив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Ярослав Шанько.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину