Pik
Сьогодні, 19 Грудня 2018
Анонс
24.06.2018
478
0

Відбудеться семінар щодо підвищення енергоефективності громад

Відбудеться семінар щодо підвищення енергоефективності громад

У Херсоні відбудеться семінар «Комплексний підхід до енергоефективності в об’єднаній територіальній громаді», повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Семінар відбудеться 25 червня о 13.00 у приміщенні обласної державної адміністрації (І поверх, зала засідань) у рамках Всеукраїнської програми сприяння підвищенню енергоефективності об’єднаних територіальних громад України за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, громадської організації «Енергійна країна» та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

У семінарі візьмуть участь директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні Марсель Рьотіг, директор з розвитку ГО «Енергійна країна» Вікторія Годік та заступник голови Херсонської ОДА Олександр Адамчик.

Під час заходу говоритимуть про впроваджені та заплановані заходи з енергоефективності у громадах, комплексний підхід до енергоефективності, організаційні та фінансові механізми, а саме, успішний приклад впровадження ЕСКО-проектів та інших інструментів енергоефективності у закладах соціальної сфери Савранського району та залучення міжнародної матеріально-технічної допомоги до проектів енергоефективності громади.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину