Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
Анонс
10.06.2018
244
0

Відбудеться Перший обласний форум «Херсонська область за сім’ю»

Відбудеться Перший обласний форум «Херсонська область за сім’ю»

12 червня  о 10-00  відбудеться Перший обласний  форум «Херсонська область за сім’ю»  у приміщенні Обласного Палацу молоді і студентства, повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Мета Форуму - привернення уваги до проблем  сім’ї  та дітей в Україні та області, консолідація зусиль представників органів влади і громадськості - задля захисту цінностей української сім’ї та  формування державної сімейної політики заснованої на українських традиційних цінностях.

"Організовуючи такі події, ми стаємо творцями сильної і успішної української держави зі свідомою молоддю, міцними сім’ями, відповідальними батьками та щасливими дітьми. Херсон, як місто  адміністративного значення  покликаний стати обличчям позитивних і відповідальних дій  – задля блага української молоді та всього українського народу", - зазначають організатори з Громадської організації "Багатодітних родин" "ДРЕВО".

До участі у форумі запрошені керівники міста та області, посадовці, провідні спеціалісти в сфері сімейної політики, науковці, представники церков, релігійних організацій, громадські просімейні організації

Будуть розкриті такі теми: "Українська сім’я – виклики та завдання", "Відповідальне батьківство", "Біоетичні виклики сучасної сім’ї". 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
647
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
705
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину