Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
13.09.2019
1042
0

На Херсонщині відбудеться фестиваль німецької та української культур «Кронау-фест»

На Херсонщині відбудеться фестиваль німецької та української культур «Кронау-фест»

14 вересня відбудеться регіональний фестиваль німецької та української культур «Кронау-фест» у Високопільській ОТГ Херсонської області. Про це ПІК повідомив партнер фестивалю UА: ХЕРСОН

Мета фестивалю — відновлення та популяризація німецької історико-культурної спадщини, відродження й розвиток німецьких та українських культурно-мистецьких традицій і зв'язків, а також привернення уваги до Високопілля як туристичного краю, де із закінченням літнього сезону продовжують працювати цікаві туристичні локації.

«Кронау-фест» проходитиме в межах ініціативи «Малі міста — великі враження», яка цьогоріч охоплює 74 проєкти.

«Ми дуже раді, що фестиваль нарешті повертається на історичну батьківщину. Дуже до нього готуємося й запевняємо  нам є що показати й чим порадувати  гостей різного віку. Буде багато музики, спортивних змагань і розваг, історичних квестів, не забули й про гурманів  усі охочі зможуть поласувати як німецькими, так й українськими стравами. Наш край справді унікальний і заслуговує на те, щоб про нього знали не лише в нашій області, а й за її межами. Сподіваюся, наш інформаційний партнер  UA: ХЕРСОН  нам у цьому допоможе», — зазначила  співорганізаторка події, головна спеціалістка з питань культури та зв'язків із громадськістю Високопільської ОТГ Яна Гергель.


Учасникам фестивалю покажуть німецькі пам'ятки селища Високопілля (німецьке кладовище, млин Торліна, кірху, школу, музей і житлові будинки). 

Окрім того, у межах «Кронау-фесту» на гостей чекають майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, театралізовано-розважальні ігри, «Відкритий кубок з мініфутболу», шоу мильних бульбашок, фудкорт, дегустація високопільських вин за стародавніми рецептами та багато іншого. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину