Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
04.02.2019
299
0

Вибори ВУФК: суди та інтриги

Вибори ВУФК: суди та інтриги

У п’ятницю, 8 лютого, відбудуться вибори директора Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради.

Відповідне розпорядження від 30 січня 2019 року голови облради оприлюднене на офіційному сайті облради, передає ПІК.

«У зв’язку зі службовою необхідністю, беручи до уваги рішення Херсонського міського суду Херсонської області від 22 грудня 2018 року по справі №766/17977/18…внести зміни до розпорядження обласної ради від 18 червня 2018 року №122 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради», а саме:… «Датою проведення виборів директора Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради визначити 8 лютого 2019 року», - йдеться у документі.

У списку претендентів тепер знову з’явився Валентин Сух

Серед претендентів, нагадаємо,  Анатолій Пислар – вихователь, Херсонський професійний суднобудівний ліцей;    Володимир Шадрін, депутат Херсонської облради, Василь Стратонов – екс-ректор ХДУ ; Валентин Сух – депутат Херсонської міськради; Сергій Ротонос – директор КУ “Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради.

Треба відзначити, що розпорядженням від 18 червня 2018 року вибори були заплановані ще на 28 вересня 2018 року. Постійна комунальна комісія облради перед цим мала провести перевірку відповідності претендентів вимогам до керівника, як того вимагає законодавство. Тоді «зарубали» кандидатуру Валентина Суха – кажуть, що за цим стояв інший претендент на посаду, депутат облради Володимир Шадрін.

Треба відзначити, що у свій час саме Володимир Шадрін зробив все, щоб Валентин Сух зайняв посаду виконуюча обов’язки директора ВУФК, тепер два колишніх союзники «побили горшки» і Шадрін сам претендує на керівництво училищем.

Валентин Сух не здався звернувся у суд з позовом. І як результат судових перипетій – рішення Херсонського міського суду від 22 грудня 2018 року, яким обласну раду зобов’язали включити кандидатуру Суха для участі у голосуванні на виборах на посаду директора.

Читайте також: 

Новим керівником ВУФК стане Стратонов?

Керувати Херсонським вищим училищем фізичної культури буде радник Мангера

Про захопленням училища фізичної культури 

Апетити Шадріна вже дорого коштують Мангеру

Спортсмени та тренери визнали роботу Шадріна незадовільною  

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину