Pik
Сьогодні, 12 Грудня 2018
30.11.2018
199
0

Вибори в ОТГ на Херсонщині у грудні не відбудуться - рішення ЦВК

Вибори в ОТГ на Херсонщині у грудні не відбудуться - рішення ЦВК
Центральна виборча комісія ухвалила постанову, яка констатує заборону підготовки та проведення місцевих виборів у 10 областях, зокрема й й двох громадах на Херсонщині, де було оголошено воєнний стан.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні ЦВК у четвер, повідомляє Укрінформ.

"Центральна виборча комісія постановляє звернути увагу суб'єктів та інших учасників виборчого процесу місцевих виборів, що проводяться у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, в яких ввеленно воєнний стан, на неухильне дотримання частини першої статті 19 закону України "Про правовий режим воєнного стану" щодо заборони проведення виборів", - озвучив положення постанови заступник голови ЦВК Олег Конопольський.

Згідно з ухваленою постановою, питання призначення місцевих виборів у цих десяти областях вирішуватиметься суб'єктами їх призначенння у законодавчо визначеному порядку після припинення чи скасування воєнного стану.

Як уточнила голова ЦВК Тетяна Сліпачук, йдеться про заборону 45 перших і 7 додаткових виборів в новостворених ОТГ, призначених на 23 грудня, а також про 9 проміжних місцевих виборів, які мали відбутися 9 і 16 грудня.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Президент України Петро Порошенко планує на наступне пленарне засідання Верховної Ради України внести законопроект, який дозволить провести в рамках воєнного стану вибори в об'єднаних територіальних громадах. 

Як раніше передавав ПІК, 23 грудня поточного року мали відбутися  перші місцеві вибори двох громадах - Милівській та Шляхівській Бериславського району.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину