Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
31.10.2017
241
0

Партії відчувають наближення парламентських виборів

Вибори в ОТГ на Херсонщині – політичний ландшафт змінився

На Херсонщині вибори 29 жовтня 2017 року в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) області показали зростання присутності політичних партій у місцевих виборах.

Про це заявив у понеділок на прес-конференції координатор довготермінового спостереження від Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Херсонській області Максим Єлігулашвілі, повідомляє ПІК.

Читайте також: Більше бруду та зростання ставок на виборах в ОТГ

"Те, що ми можемо відзначити як результат (виборів 29 жовтня в ОТГ в області - ред.) - змінилися суттєво певний політичний ландшафт і ставлення до місцевих виборів. Наприклад, на виборах (в ОТГ - ред.) 2016 року було дуже мало політичних сил, які яскраво демонстрували своє бажання включатися у виборчі перегони, це переважно були самовисуванці. На даний момент ми можемо говорити, що присутність (на місцевих виборах в області - ред.) партійного складу збільшується", - сказав Єлігулашвілі.

Читайте також: Попередні дані про переможців на виборах голів 

Як він зазначив, "на даний момент (на вибори в ОТГ на Херсонщині - ред.) повернулися БПП, як активний учасник місцевих виборчих перегонів, стабільно працює "Батьківщина", збільшилася присутність "УКРОПу", "Нашого краю", зайшла доволі міцно Аграрна партія на рівні підготовки".

У той же час, за словами Єлігулашвілі, на виборах в ОТГ 29 жовтня в Херсонській області практично зник "Народний фронт", зафіксовано суттєве зменшення участі у цих виборах Радикальної партії Олега Ляшка.

Читайте також: На грудневих виборах в ОТГв 2016 році партії вирішили не напружуватися

Великі політичні проекти відчувають наближення виборів у парламент

«Складається враження, що великі політичні проекти відчувають наближення виборів – потенційних виборів у парламент… В контексті планування це вже відчутно. І використовується  як можливість побудови присутності такої мережі людей локальних, на які можна спертися»-  відзначив Єлігулашвілі.  

Як приклад того, як це вдається – Чулаківка, каже представник ОПОРИ. «Ми можемо говорити про такий моноліт представництва "Нашого краю" в цій ОТГ», - каже він. Мова йде і по кількість депутатів, про голову ОТГ, про ДВК.

«Це є варіант тесту рівня підтримки, скажімо так, тих чи інших політичних сил присутності. І знову нагадати виборцям про ті чи інші меседжі і наявність тих чи інших політичних сил. Ми очікуємо, що скоріш за все, з наступними хвилями ця тенденція буде лише посилюватися», - відзначив Максим Єлігулашвілі.

Як передавав ПІК, на Херсонщині 29 жовтня 2017 року проходили вибори в 10 об'єднаних територіальних громадах.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
652
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
710
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину