Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2018
31.10.2017
287
0

Партії відчувають наближення парламентських виборів

Вибори в ОТГ на Херсонщині – політичний ландшафт змінився

На Херсонщині вибори 29 жовтня 2017 року в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) області показали зростання присутності політичних партій у місцевих виборах.

Про це заявив у понеділок на прес-конференції координатор довготермінового спостереження від Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Херсонській області Максим Єлігулашвілі, повідомляє ПІК.

Читайте також: Більше бруду та зростання ставок на виборах в ОТГ

"Те, що ми можемо відзначити як результат (виборів 29 жовтня в ОТГ в області - ред.) - змінилися суттєво певний політичний ландшафт і ставлення до місцевих виборів. Наприклад, на виборах (в ОТГ - ред.) 2016 року було дуже мало політичних сил, які яскраво демонстрували своє бажання включатися у виборчі перегони, це переважно були самовисуванці. На даний момент ми можемо говорити, що присутність (на місцевих виборах в області - ред.) партійного складу збільшується", - сказав Єлігулашвілі.

Читайте також: Попередні дані про переможців на виборах голів 

Як він зазначив, "на даний момент (на вибори в ОТГ на Херсонщині - ред.) повернулися БПП, як активний учасник місцевих виборчих перегонів, стабільно працює "Батьківщина", збільшилася присутність "УКРОПу", "Нашого краю", зайшла доволі міцно Аграрна партія на рівні підготовки".

У той же час, за словами Єлігулашвілі, на виборах в ОТГ 29 жовтня в Херсонській області практично зник "Народний фронт", зафіксовано суттєве зменшення участі у цих виборах Радикальної партії Олега Ляшка.

Читайте також: На грудневих виборах в ОТГв 2016 році партії вирішили не напружуватися

Великі політичні проекти відчувають наближення виборів у парламент

«Складається враження, що великі політичні проекти відчувають наближення виборів – потенційних виборів у парламент… В контексті планування це вже відчутно. І використовується  як можливість побудови присутності такої мережі людей локальних, на які можна спертися»-  відзначив Єлігулашвілі.  

Як приклад того, як це вдається – Чулаківка, каже представник ОПОРИ. «Ми можемо говорити про такий моноліт представництва "Нашого краю" в цій ОТГ», - каже він. Мова йде і по кількість депутатів, про голову ОТГ, про ДВК.

«Це є варіант тесту рівня підтримки, скажімо так, тих чи інших політичних сил присутності. І знову нагадати виборцям про ті чи інші меседжі і наявність тих чи інших політичних сил. Ми очікуємо, що скоріш за все, з наступними хвилями ця тенденція буде лише посилюватися», - відзначив Максим Єлігулашвілі.

Як передавав ПІК, на Херсонщині 29 жовтня 2017 року проходили вибори в 10 об'єднаних територіальних громадах.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину