Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
30.04.2018
614
0

Вибори в Новорайській ОТГ: що кажуть експерти

Вибори в Новорайській ОТГ: що кажуть експерти

Результати виборів у Новорайській ОТГ прокоментував у Фейсбук керівник обласної організації КВУ Дементій Білий, передає ПІК.

«Судячи з перших результатів виборів у Новорайській ОТГ є три особливості:

Перша. Провал ВО «Батьківщина». У 2015 році на виборах у Новорайську та Червономаяцьку сільські ради було обрано четверо депутатів від ВО «Батьківщина» (а всі решта безпартійні самовисуванці). Зараз лише один депутат від ВО «Батьківщина». Та й той виграв з перевагою всього в один голос (!) у представника УКРОПу.

Друга особливість: зміна поведінки виборців та депутатів що перемогли. Зараз, хто переміг, активно висувались від різних партій на відміну від 2015 року, коли більшість переможців були самовисуванцями і на відміну від 2010 року, коли, наприклад, у Новорайську всі переможці були висуванцями від Партії регіонів.

Третя особливість (випадковість?): перемога представника Національного корпусу» - написав Дементій Білий.

За попередньою інформацієюПІК, найбільше мандатів у результатів виборів у Новорайській ОТГ у представників Аграрної партії – 8, у представників БПП – 5, у Самопомочі отримали мандати 2 кандидати, 2 - опоблоку, і по 1 кандидату перемогли від Національного корпусу, «Батьківщини», УКРОПу та один самовисуванець.

Читайте також: Хто переміг на виборах голови у Новорайській ОТГ

По одному з округів   - повторне голосування. Тут два кандидати (за інформацією ПІК, від Аграрної партії та Радикальної) набрали однакову кількість голосів.

Фото Тараса Бузака

Читайте також: Явка на виборах у Новорайській ОТГ

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину