Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
27.02.2019
729
0

Вибори Президента: хто на Херсонщині найбільш активний у соцмережах

Вибори Президента: хто на Херсонщині найбільш активний у соцмережах

Під час передвиборчої президентської кампанії – 2019 команди кандидатів на місцях та партії активно використовують соцмережі. Представник ОПОРИ на Херсонщині проаналізували, які команди найбільш плідно працювали у соцмережі Фейсбук.

Про це йшла мова у Херсоні під час прес-конференції на тему «Виборча кампанія-2019 на Херсонщині: тенденції та порушення», яку провели представники Громадянської мережі Опора в Херсонській області, передає ПІК.

«Кандидати та партії на місцях активно використовують Фейсбук як майданчик для агітаційної реклами. Найбільш активно за січень – лютий виявилась сторінка у Фейсбук місцевої команди кандидата в Президенти Володимира Зеленського. На ній було зафіксовано 563 дописи. Щоправда, ця сторінка більше нагадує форум, там де прихильники кандидата спілкуються, ставлять один одному питання, розміщують якісь смішні картинки», - розповіла Катерина Пономаренко, прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області.

«На другому місці за активністю у Фейсбуці - це сторінка «Херсонщина радикальна», яка присвячена кандидату в президента Олегу Ляшку та діяльності регіональних осередків партії. У них було 254 дописи за два місяці. І, нарешті, на третьому місці – херсонська «Батьківщина». У них було опубліковано 202 дописи», - повідомила Катерина Пономаренко.

Що стосується інших сторінок осередків партій, то у Громадянської позиції налічується за січень – лютий 123 дописи, опоблоку – 77, херсонського Укропу – 60 постів. БПП (Херсон) має на своїй сторінці 48 дописів, Національний корпус – 47. Найменше матеріалів за два місяці на сторінці херсонської «Самопомочі» - 31.

Фото з архіву ПІК

Читайте також: 

Херсонщина не цікава для великої політики – експерт

Програми кандидатів у Президенти України «відірвані» від самих кандидатів

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину