Pik
Сьогодні, 20 Февраля 2020
14.06.2019
1150
0

Вибори: партія «Сила людей» показала виборчий список

Вибори: партія «Сила людей» показала виборчий список

Партія «Сила людей» представила перших 14 осіб зі списку кандидатів у депутати на позачергових виборах у Верховну Раду. Про це повідомляється на сторінці партії у Facebook.

«Після бурхливого з'їзду, «Сила Людей» висуває майже 70 партійців, людей, які представляють різні регіони, середовища, але об’єднані бажанням розбудовувати країну та відкриту політсилу. Нашим кандидатам є чим похвалитися, про це будемо докладно розповідати далі. Головне — це не випадкові люди, яких терміново вписали до списку, а згуртована команда нових, незаплямованих, але досвідчених і підготовлених політиків», — сказано в повідомленні.

По списку та мажоритарних округах до ВР ідуть наші лідери:

Олександр Солонтай - освітянин, співзасновник партії, експерт Інституту Політичної Освіти. В минулому місцевий депутат на Закарпатті, нині провідний експерт з політики.

Svetlana Sova – депутатка міської ради Кривого Рогу, жорстка опонентка місцевої влади з часів Януковича. Досвідчена юристка, лідерка багатьох місцевих ініціатив. Власним прикладом надихає жінок до активної участі у політиці.

Yuriy Bova – вже 14-й рік поспіль є міським головою міста Тростянець, Сумська область. За час керування якісно змінив своє місто: залучив інвесторів, створив нові робочі місця, перетворив провінційне містечко на фестивальну столицю і туристичний центр. 

Ольга Омельчук – координатор освітніх проектів Фонду Фрідріха Науманна. Військовослужбовиця Збройних Сил України 2014-2015. Координаторка “Майдан.Медики”. У минулому – міський голова міста Нетішин, Хмельниччина (2010-2012). Наймолодша жінка – міський голова в Україні. Магістр права та державного управління, адвокат.

Максим Бородин – депутат і голова фракції “Сили Людей” в міській раді Маріуполя, лідер екологічного руху всеукраїнського масштабу. Одним з першим в Маріуполі зібрав багатотисячні екологічні акції протесту. Переможець всеукраїнского ТВ проекту “Нові лідери”.

Volodymyr Shmatko – діючий міський голова міста Чортків Тернопільської області, перший депутатський досвід отримав у ..18 років! Від тоді тричі обирався на різні громадські і державні посади. Воював у АТО.

Іван Сороколіт - приватний підприємець, автор та реалізатор багатьох громадських проектів. Виступає за розвиток міста та прозорість діяльності виконавчої влади.

Viktor Zagreba - громадський діяч, легенда велоруху, був частиною змін в державній політиці в Міністерстві інфраструктури України. магістр державної політики (Університет Мериленду, США)

Роман Михайлов - підприємець з агросфери, на власному досвіді знає проблеми підприємництва в Україні. Кандидат економічних наук. 

Валерий Новиков - правозахисник, переселенець, громадський лідер, депутат Алчевської міськради Луганської області.

Juliy Morozov - громадський активіст Кривого Рогу, знаний різними ініціативами - від незалежних ЗМІ і міжнародних мистецьких проектів до спортивних клубів. Зараз реформує місцеве самоврядування, очолюючи депутатську фракцію "Сили Людей" у міській раді Кривого Рогу.

Ksenyia Gnatovska - дипломований психолог, тренерка з 28-ти річним стажем. Допомагає лідерам і організаціям ставати кращими версіями себе. Створила ОСББ у своєму будинку. Сприяє залученню жінок до участі у політиці та громадської діяльності.

Denis Tarasov - правозахисник, адвокат, громадський діяч із Запоріжжя. Координатор з розробки програми партії “Від форми до реформи правоохоронних органів”. Учасник і співорганізатор Євромайдану в Запоріжжі.

Наталья Веселова - одна з перших військових волонтерок, голова благодійної організації «Благодійний фонд допомоги батальйону Донбас», народний депутат України. Входить у ТОП-25 народних депутатів за критерієм “Доброчесність” руху “Чесно”.

Остап Єднак - економіст-міжнародник, Global MBA, народний депутат України, активіст Громадського сектору Євромайдану, (співкоординатор Реанімаційного пакету реформ (РПР). Входить у ТОП-25 народних депутатів за критерієм “Доброчесність” руху “Чесно”.

До цього партія провела відверту рекламну кампанію «Ми вам покажемо». Її суть у тому, щоб привернути увагу до подій у партії та до самої інституції. 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину