Pik
Сьогодні, 23 Июля 2019
14.06.2019
777
0

Вибори: партія «Сила людей» показала виборчий список

Вибори: партія «Сила людей» показала виборчий список

Партія «Сила людей» представила перших 14 осіб зі списку кандидатів у депутати на позачергових виборах у Верховну Раду. Про це повідомляється на сторінці партії у Facebook.

«Після бурхливого з'їзду, «Сила Людей» висуває майже 70 партійців, людей, які представляють різні регіони, середовища, але об’єднані бажанням розбудовувати країну та відкриту політсилу. Нашим кандидатам є чим похвалитися, про це будемо докладно розповідати далі. Головне — це не випадкові люди, яких терміново вписали до списку, а згуртована команда нових, незаплямованих, але досвідчених і підготовлених політиків», — сказано в повідомленні.

По списку та мажоритарних округах до ВР ідуть наші лідери:

Олександр Солонтай - освітянин, співзасновник партії, експерт Інституту Політичної Освіти. В минулому місцевий депутат на Закарпатті, нині провідний експерт з політики.

Svetlana Sova – депутатка міської ради Кривого Рогу, жорстка опонентка місцевої влади з часів Януковича. Досвідчена юристка, лідерка багатьох місцевих ініціатив. Власним прикладом надихає жінок до активної участі у політиці.

Yuriy Bova – вже 14-й рік поспіль є міським головою міста Тростянець, Сумська область. За час керування якісно змінив своє місто: залучив інвесторів, створив нові робочі місця, перетворив провінційне містечко на фестивальну столицю і туристичний центр. 

Ольга Омельчук – координатор освітніх проектів Фонду Фрідріха Науманна. Військовослужбовиця Збройних Сил України 2014-2015. Координаторка “Майдан.Медики”. У минулому – міський голова міста Нетішин, Хмельниччина (2010-2012). Наймолодша жінка – міський голова в Україні. Магістр права та державного управління, адвокат.

Максим Бородин – депутат і голова фракції “Сили Людей” в міській раді Маріуполя, лідер екологічного руху всеукраїнського масштабу. Одним з першим в Маріуполі зібрав багатотисячні екологічні акції протесту. Переможець всеукраїнского ТВ проекту “Нові лідери”.

Volodymyr Shmatko – діючий міський голова міста Чортків Тернопільської області, перший депутатський досвід отримав у ..18 років! Від тоді тричі обирався на різні громадські і державні посади. Воював у АТО.

Іван Сороколіт - приватний підприємець, автор та реалізатор багатьох громадських проектів. Виступає за розвиток міста та прозорість діяльності виконавчої влади.

Viktor Zagreba - громадський діяч, легенда велоруху, був частиною змін в державній політиці в Міністерстві інфраструктури України. магістр державної політики (Університет Мериленду, США)

Роман Михайлов - підприємець з агросфери, на власному досвіді знає проблеми підприємництва в Україні. Кандидат економічних наук. 

Валерий Новиков - правозахисник, переселенець, громадський лідер, депутат Алчевської міськради Луганської області.

Juliy Morozov - громадський активіст Кривого Рогу, знаний різними ініціативами - від незалежних ЗМІ і міжнародних мистецьких проектів до спортивних клубів. Зараз реформує місцеве самоврядування, очолюючи депутатську фракцію "Сили Людей" у міській раді Кривого Рогу.

Ksenyia Gnatovska - дипломований психолог, тренерка з 28-ти річним стажем. Допомагає лідерам і організаціям ставати кращими версіями себе. Створила ОСББ у своєму будинку. Сприяє залученню жінок до участі у політиці та громадської діяльності.

Denis Tarasov - правозахисник, адвокат, громадський діяч із Запоріжжя. Координатор з розробки програми партії “Від форми до реформи правоохоронних органів”. Учасник і співорганізатор Євромайдану в Запоріжжі.

Наталья Веселова - одна з перших військових волонтерок, голова благодійної організації «Благодійний фонд допомоги батальйону Донбас», народний депутат України. Входить у ТОП-25 народних депутатів за критерієм “Доброчесність” руху “Чесно”.

Остап Єднак - економіст-міжнародник, Global MBA, народний депутат України, активіст Громадського сектору Євромайдану, (співкоординатор Реанімаційного пакету реформ (РПР). Входить у ТОП-25 народних депутатів за критерієм “Доброчесність” руху “Чесно”.

До цього партія провела відверту рекламну кампанію «Ми вам покажемо». Її суть у тому, щоб привернути увагу до подій у партії та до самої інституції. 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину