Pik
Сьогодні, 01 Квітня 2020
14.02.2019
443
0

Входжу до 50% виборців, які ще не визначилися - Путілов про президентські вибори

Входжу до 50% виборців, які ще не визначилися - Путілов про президентські вибори

У соціальних мережах йде активне обговорення кандидатів у Президенти і політичних уподобань херсонських політиків. Про своє ставлення до виборчої кампанії розповів в інтерв'ю обласній газеті «Гривна» Андрій Путілов.

Відповідаючи на питання про те, чому саме варто вірити в зв'язку з тим, що йому приписують підтримку вже кількох кандидатів в Президенти, Путілов сказав:

"Не вірте нічому і нікому. Мене дивує соціологія по деяким кандидатам. Будемо відверті, 50% людей ще не визначилися, за кого голосуватимуть. Такий висновок я зробив, спілкуючись зі своїм оточенням, в якому і бізнесмени, і депутати, і працівники заводу, і т.д. Скажу, що сьогодні, за півтора місяці до виборів, входжу до 50% тих виборців, які ще не визначилися. Оскільки я був народним депутатом, особисто знайомий з багатьма нинішніми кандидатами в Президенти, з багатьма спілкуюся, але це ніяк не зобов'язує мене підтримувати того чи іншого претендента. Обіцяю, що зі своїм вибором визначуся, і всіх закликаю прийти 31 березня на вибори, щоб Ваш голос не був використаний так, як комусь хочеться", - зазначив Андрій Путілов.

Читайте також: 

Незалежно від посад, прізвищ покарання повинні понести всі, хто причетний до злочину – Путілов про справу Гандзюк

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину