Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
30.06.2016
181
0

Ветеранів АТО зібрали на тренінг в Білозерському центрі зайнятості

Ветеранів АТО зібрали на тренінг в Білозерському центрі зайнятості

Ветерани АТО та їх рідні нещодавно зібралися на тренінг - семінар у Білозерському районному центрі зайнятості.

Психологічна, юридична, інформаційна допомога і духовна підтримка - така програма чекала учасників, повідомляє на своїй сторінці в фейсбук Херсонський обласний центр занятості. 

Демобілізовані, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, їх рідні до запрошення на захід поставилися з оптимізмом. Для багатьох захід - чудова нагода зустрітися. Тож з перших хвилин занурилися в роботу.

Спочатку розбиралися з цінностями та страхами. Психолог, капелан, голова правління фонду «Джерело життя» Андрій Калита розповів про чотири речі, що руйнують особистість. Потім дізналися про способи лікування фізичних і душевних ран, вчилися справлятися зі стресом, долати посттравматичний синдром у повсякденному житті.

Далі юрист Інформаційного Ресурсного Центру «Правовий простір» Володимир Орловський розповів, які пільги мають учасники бойових дій, що робити у випадку бюрократичних перепон.

Учасників цікавив порядок оформлення земельних ділянок, пільги на лікування, грошове забезпечення при звільненні, пільги на освіту тощо. Чіткі інструкції, надані юристом, вмотивували їх діяти невідкладно.

Наприкінці семінару у форматі питання-відповідь юрист провів групову консультацію й надав персональні роз'яснення зацікавленим учасникам.

Звичайно не кожний демобілізований житель Білозерського району зміг потрапити на семінар. І складні проблеми важко вирішити за день. Багато родин та військових потребуватимуть безоплатної психологічної або юридичної допомоги в майбутньому. Тому дві громадські організації - Інформаційний ресурсний центр "Правовий Простір" та Херсонський обласний фонд "Джерело життя" продовжуватимуть роботу.

Довідково:
Навчання проводиться в рамках проекту "Сприяння соціальній адаптації учасників АТО та їх родин через надання психологічної і юридичної допомоги" за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

За правовою допомогу учасникам АТО та їх родинам звертайтеся на гарячі лінії: 093-14-77-303, 099-46-83-848.
Особистий прийом юриста по понеділках - з 10 до 15 години за адресою:
м. Херсоні, вул. Фрунзе 2, оф. 6.

За психологічною допомогою звертайтеся:
м. Херсон, вул. Перекопська, 3, контактний телефон 050-418-100

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину