Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
23.10.2019
547
0

Ветеранів АТО та їх родини незабаром очікують нововведення

Ветеранів АТО та їх родини незабаром очікують нововведення

Чимало роз'яснила сьогодні під час робочої групи профільний міністр Оксана Коляда,- передає ПІК.

Зокрема, зачепила важливі проблеми:

  • Вперше законодавчо підтримують можливість для бійців проходити реабілітацію у складі родин (в міністерстві вже готують законопроект).
  • Планують створити Реєстр ветеранів. Аби точно знати, чи потребують вони освіти, який їх стан здоров'я, як та чим вони живуть. За словами міністра, до кінця 2020 року кожен ветеран матиме свій електронний кабінет, де можна буде замовити довідку чи, наприклад, путівку у санаторій. Тут залучать американских партнерів та фінансування з їхнього боку.
  • В Україні планують от-от впровадити церемоніал поховання героїв (такий є в кожній країні). Гаряча та важлива справа. В нас же все це поки що поховання та прощання відбуваються хаотично. Херсонці ж просили на нараді існуючі пам'ятники бійцям взяти під охорону.
  • Вже в цьому році очікується дофінансування з державного бюджету на забезпечення житлом учасників бойових дій в АТО. Справи учасників АТО - це те, чим я переймаюся постійно, бо болить за побратимів. Але крок за кроком ми зрушуємо важливі для нас питання!

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину