Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
29.09.2016
169
0

Вчора випускники – магістри державної служби ХНТУ отримали дипломи магістрів

Вчора випускники – магістри державної служби ХНТУ отримали дипломи магістрів

Вчора, 28 вересня, у Херсонському національному технічному університеті відбулось урочисте вручення дипломів випускникам - магістрам державної служби.

Вже всьоме кафедра державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ випускає магістрів, які працюватимуть на посадах держслужбовців на Херсонщині.

Ця кафедра є філією Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Привітати випускників - магістрів завітали почесні гості: голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв і керівник апарату ОДА Володимир Клюцевський і в.о. заступника Херсонського міського голови Андрій Щербина.

У вітальному слові ректор Херсонського національного технічного університету, професор Юрій Бардачов зазначив:

«Ми пишаємося нашими студентами і їх досягненнями. Я радий, що керувати областю й містом будуть дійсно кваліфіковані фахівці. Дуже прошу вас ставитися до державної служби з відповідальністю, не захоплюючись певними партійними настроями. Пам`ятайте, що ви працюєте на благо своєї держави і кожного її громадянина».

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв приєднався до слів ректора університету. Він також поінформував про прийняття нового Закону України «Про державну службу» і запевнив, що умови роботи держслужбовців стануть кращими, в тому числі, це стосується рівня заробітних плат.

«Ви станете нам заміною і будуватимите майбутнє України. Саме тому вам належить стати тими професіоналами, які будуть спроможними осучаснити діяльність владних структур, ефективно і нешаблонно вирішувати поставленні завдання, приймати виважені управлінські рішення для Херсонщини», - сказав Андрій Гордєєв.

Державних службовців також привітав завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ Іван Лопушинський, під час якого подякував студентам і побажав ефективної управлінської служби.

Очільник області вручив чотирьом випускникам - магістрам державної служби дипломи з відзнаками.

Окрім цього, у ході заходу окремим викладачам ХНТУ за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, педагогічну майстерність, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти вручили Почесні грамоти голови обласної ради, Херсонського міського голови й управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину