Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
12.10.2016
142
0

Вчора відбулося засідання спостережної комісії облдержадміністрації

Вчора відбулося засідання спостережної комісії облдержадміністрації

Сприянням у вирішенні питань реабілітації, соціальної адаптації, працевлаштування та побутового влаштування осіб, звільнених з місць позбавлення волі, покликана займатися обласна спостережна комісія облдержадміністрації.

11 жовтня, відбулось чергове засідання спостережної комісії під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Валентини Січової.

На початку заходу членами комісії одноголосно було прийнято рішення та визначено заступником голови комісії директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Геннадія Причину.

На засіданні заслухали інформацію про роботу спостережних комісій області Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та закладів охорони здоров'я області.

Звітуючи, Геннадій Причина повідомив, що протягом 2015 року до спостережних комісій області за допомогою звернулися 67 осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі (22 особи за 6 місяців 2016 року), з них 21 отримали допомогу у відновленні документів, 10 - працевлаштовано, 5 - забезпечено житлом, 14 - направлено на лікування, 17 - надано консультативні послуги.

«За звільненими особами встановлювався контроль і проводилися заходи соціальної адаптації та виховної роботи, зокрема: профілактичні бесіди, юридичні та інформаційні консультації щодо працевлаштування, медичного обслуговування, тощо», - зазначив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Крім того, він повідомив, що на обліку у спостережних комісій області у 2015 році перебувало 503 особи, які були звільнені умовно-достроково від відбування покарання та покарання яких не пов'язане з позбавленням волі. Контроль за поведінкою цих осіб організовано через виконкоми місцевих рад, на територію яких безпосередньо прибували звільнені. До заходів соціального патронажу також залучені відповідні фахівці соціальних служб та працівники місцевих центрів зайнятості.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину