Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
24.09.2019
467
0

Вчора поліцейські знайшли та повернули додому двох неповнолітніх дівчат

Вчора поліцейські знайшли та повернули додому двох неповнолітніх дівчат
Про те як оперативно працюють поліцейські в м.Херсоні поінформував відділ комунікації поліції Херсонської області,- передає ПІК.
Півгодини знадобилося працівникам відділу ювенальної превенції, щоб встановити місцезнаходження двох неповнолітніх дівчат. Обидві зникли у різний проміжок часу в Дніпровському районі міста Херсона.
Першою в поліцію звернулася матір 14-річної школярки. Жінка повідомила, що телефонувала доньці приблизно о 21:00 і та сказала, що йде додому і буде за 15 хвилин. Мати чула розмову доньки з невідомим чоловіком. Коли за півгодини школярка не повернулася і на дзвінки не відповідала, схвильована жінка негайно звернулася в поліцію. Щойно поліцейські почали проводити розшукові заходи, як за півгодини дівчина повернулася додому. Вона пояснила, що на вулиці зустріла знайомого хлопця і весь час з ним розмовляла. Зі школяркою все добре. Того ж дня близько опівночі в поліцію зателефонувала матір 15-річної херсонки. Жінка розповіла, що донька пішла на навчання ще вранці, потім зателефонувала ввечері і сказала, що буде з друзями. Жінка чула у слухавці голоси невідомих чоловіків, тому захвилювалася. Ювенальні поліцейські відпрацювали місця, які відвідувала дівчина і виявили її в компанії друзів. Вони сиділи на лавочці, з неповнолітньою було все добре. Поліцейські провели дівчину додому.  

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину