Pik
Сьогодні, 26 Февраля 2021
15.08.2017
1102
0

Вчителі готові викладати українською

Вчителі готові перейти на українську мову навчання – Балонь

Заступник голови Херсонської облдержадміністрації Андрій Балонь зазначив, що гострої проблеми у фаховій підготовці вчителів початкових класів російськомовних шкіл, які з 1 вересня навчатимуть першокласників державною мовою, немає, передає ПІК.

-           У нас усі вчителі володіють державною мовою, є громадянами України та й курсову перепідготовку проходили без поділу на мови навчання. Для них передбачено застосування інтерактивних форм методичного навчання й супроводу, - коментує Балонь.

За його словами, раціонально за кожною російськомовною школою закріпити територіально наближену школу з українською мовою навчання, створити міжшкільну педагогічну лабораторію, організовувати майстер-класи, інтегровані уроки, спільно використовувати дидактичні матеріали.

-           Впевнений, кадровий потенціал освіти Херсонщини спроможний реалізувати в практичній діяльності виклики нової української школи і вчасно розпочати підготовку до переведення з 01 вересня 2018 року на українську мову навчання всі 10-ті класи», - наголосив Андрій Балонь. 

Нагадаємо, орієнтовний план переведення російськомовних шкіл області на українську мову навчання, затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 26 червня 2017 року № 454.

 

 

На Херсонщині залишилося 26 російськомовних шкіл: 13 – в обласному центрі, 7 – у Генічеському, 2 – у Нижньосірогозькому, по 1 – у Каховці, Новій Каховці, Великолепетиському та Новотроїцькому районах. В ці школи, за підрахунками управління освіти, науки та молоді ОДА, на навчання державною мовою з 1 вересня прийдуть 1614 першокласників.    

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину