Pik
Сьогодні, 25 Травня 2018
15.08.2017
247
0

Вчителі готові викладати українською

Вчителі готові перейти на українську мову навчання – Балонь

Заступник голови Херсонської облдержадміністрації Андрій Балонь зазначив, що гострої проблеми у фаховій підготовці вчителів початкових класів російськомовних шкіл, які з 1 вересня навчатимуть першокласників державною мовою, немає, передає ПІК.

-           У нас усі вчителі володіють державною мовою, є громадянами України та й курсову перепідготовку проходили без поділу на мови навчання. Для них передбачено застосування інтерактивних форм методичного навчання й супроводу, - коментує Балонь.

За його словами, раціонально за кожною російськомовною школою закріпити територіально наближену школу з українською мовою навчання, створити міжшкільну педагогічну лабораторію, організовувати майстер-класи, інтегровані уроки, спільно використовувати дидактичні матеріали.

-           Впевнений, кадровий потенціал освіти Херсонщини спроможний реалізувати в практичній діяльності виклики нової української школи і вчасно розпочати підготовку до переведення з 01 вересня 2018 року на українську мову навчання всі 10-ті класи», - наголосив Андрій Балонь. 

Нагадаємо, орієнтовний план переведення російськомовних шкіл області на українську мову навчання, затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 26 червня 2017 року № 454.

 

 

На Херсонщині залишилося 26 російськомовних шкіл: 13 – в обласному центрі, 7 – у Генічеському, 2 – у Нижньосірогозькому, по 1 – у Каховці, Новій Каховці, Великолепетиському та Новотроїцькому районах. В ці школи, за підрахунками управління освіти, науки та молоді ОДА, на навчання державною мовою з 1 вересня прийдуть 1614 першокласників.    

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
449
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
515
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину