Pik
Сьогодні, 26 Червеня 2019
24.05.2019
5370
2

Важливо! З приводу розсилки смс-повідомлень споживачам електричної енергії

Важливо! З приводу розсилки смс-повідомлень споживачам електричної енергії

ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія" інформує споживачів електричної енергії як реагувати на повідомлення, передає ПІК.   

Розсилка інформативних повідомлень на телефон и абонентів ТОВ «ХОЕК» викликало у споживачів низку питань. Окремі споживачі електричної електроенергії на номери телефонів, які зареєстровані у електронній базі Товариства, проінформовані про стан особистих рахунків та про наявну заборгованість.але у даній ситуації не слід нервувати.

Перш за все зберігати спокій та перевірити свої розрахунки за вже використану електричну енергію. Для цього зовсім не обов’язково терміново приходити в Центр обслуговування споживачів. Перевірити та контролювати свої розрахунки можна в особистому кабінеті на сайті «ХОЕК», дізнатися баланс по особовому рахунку можна в автоматичному режимі за телефоном 0552-316-333 (в тоновому режимі натиснути кнопку 1 та ввести особовий рахунок). Якщо у Вас виникла заборгованість перед енергопостачальником, її необхідно терміново сплатити, на даний час передбачені законодавством терміни вже вийшли.

Рахунок на сплату вартості електричної енергії формується на підставі даних про показники лічильника й обсяги споживання, які передає АТ «Херсонобленерго». Тож, щоб уникнути непорозумінь передавайте покази з 1 по 4 число місяця та після 7 числа отримайте рахунок на сайті ТОВ «ХОЕК». Розрахуватися за використану електроенергію необхідно не пізніше 20 числа наступного місяця.

Новини по темі

 

Коментарі

Артем, 24.05.2019
Ваши сервисы не работают!!! В личный кабинет с момента вашего создания не попасть, на горячую линию не дозвониться, на письма по электронке не реагируют. Мастера бабло рубить да смски слать. Достали уже. Плотишь по выставленным счетам, а вам все не то! Разберитесь в сраче своем!
Валентина, 25.05.2019
Как можно заплатить до 20 числа, если пенсионер, пенсию получаем 23, и часто в конце дня. Других источников дохода нет. Монетезацию субсидии тоже получаем 23. Всегда оплату проводили вовремя, а теперь получается, что мы нарушители?

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину