Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
09.09.2019
517
0

Вартість препаратів інсуліну відшкодовуватимуть з місцевих бюджетів

Вартість препаратів інсуліну відшкодовуватимуть з місцевих бюджетів

Актрапід, Генсулін, Фармасулін, Хумодар та інші препарати, які є життєвонеобхідними для більш ніж 6 тисяч хворих в області, закуповуються за тендерною процедурою вдвічі дорожче, порівняно з минулими роками.
На закупівлю інсуліну для хворих у 2019 році область отримала лише 25 млн грн  із держбюджету, що становить 61% від загальної потреби. Аби до кінця року безкоштовно забезпечувати хворих необхідними ліками, іншу частину грошей мають виділити місцеві бюджети.

Деякі райони вже забезпечили відшкодування вартості препаратів інсуліну аптечним мережам на місцях. Так, Херсонською міською радою передбачено кошти у сумі 1 млн 200 тис. грн, Бериславською районною радою – 111,0 тис. грн; Олешківською районною радою – 152,7 тис. грн, а також для мешканців Олешківського району Ювілейненською сільською радою – 50,0 тис. грн та Виноградівською ОТГ – 32,0 тис. грн; Чаплинською ОТГ – 40,0 тис.грн.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв доручив головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення, де  відшкодування вартості препаратів інсуліну аптечним мережам ще не здійснюється, долучитися до вирішення цього питання.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину