Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
21.06.2019
1118
0

Вантажівки, які їдуть на будівництво Каланчацької ВЕС, зруйнували дорогу

Вантажівки, які їдуть на будівництво Каланчацької ВЕС, зруйнували дорогу

19 червня у Херсонській обласній державній адміністрації відбулася нарада стосовно автомобільної дороги загального користування державного значення Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ, по якій здійснюється рух великовагових транспортних засобів підрядними організаціями, повідомляє прес-служба ХОДА.

До облдержадміністрації надійшов лист спеціальної адміністрації Біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна Національної академії аграрних наук України від 05 червня 2019 року стосовно незадовільного стану зазначеної автомобільної дороги.

Особливе занепокоєння викликає ділянка між населеними пунктами Чкалове та Асканія Нова, яка проходить територією біосферного заповідника і, одночасно, є важливою сполучною артерією між селами об’єднаної територіальної громади Асканія-Нова.

Враховуючи постійне перевезення щебня для будівництва Каланчацької ВЕС та зерна вантажівками, що слідують до зернових терміналів, була зруйнована автомобільна дорога.

Слід зазначити, що згідно з пунктом 22.5 Постанови Кабінет Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306 «Про Правила дорожнього руху» забороняється рух транспортних засобів з навантаженням понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

Також, з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування від руйнувань, пов’язаних з його експлуатацією в екстремальних умовах під час тривалої спекотної погоди (температура повітря більше +28 °С), коли посилюється руйнівна дія великовагових транспортних засобів на ділянки, де розрахункова міцність дорожнього одягу не відповідає нормативній, видано розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 травня 2019 року № 400 «Про збереження покриття проїзної частини автомобільних доріг загального користування області у 2019 році».

За інформацією Служби автомобільних доріг у Херсонській області, яка є балансоутримувачем автомобільних доріг загального користування державного значення, які проходять територією області встановлено, що у поточному році роботи з ремонту покриття проїзної частини на вказаній дорозі виконуються в межах передбаченого планового фінансування з державного бюджету на ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.

На теперішній час виконано 102 м² ямкового ремонту і проведено профілювання окремих місць покриття проїзної частини для забезпечення проїзду. У липні поточного року планується провести ямковий ремонт в обсязі 4,0 тис. м².

На поточний рік з державного бюджету коштів на капітальний ремонт покриття проїзної частини цієї  дороги не передбачено.

Після довготривалого обговорення питання заступник голови облдержадміністрації Сергій Тригуб надав ряд доручень. Зокрема, негайно обмежити рух для проїзду великовагових транспортних засобів на автомобільній дорозі загального користування Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ, встановити відповідні дорожні знаки. Крім того невідкладно здійснити роботи по відновленню дорожнього покриття, розглянувши можливість це зробити за рахунок коштів Каланчацької ВЕС та зернотрейдерів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину