Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
Гаряча новина
13.09.2017
568
0

Валерій Гурківський розповів, що йому погрожував Віталій Булюк

Валерій Гурківський розповів, що йому погрожував заступник голови облради

Заступник голови облради Віталій Булюк погрожував  голові Громадської ради при ОДА Валерію Гурківському.

Про це  Валерій Гурківський  написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

Він повідомив, що до нього,  як до  помічник народного депутата, звернулись мешканці села Чулаківка Голопристанського району «щоб я допоміг їм вирішити проблеми з їхніми земельними ділянками».

Читайте також: Булюк задекларував 14 ділянок та 6 будинків дружини 

«Після мого візиту до Чулаківки о 14:48 мені подзвонив заступник голови обласної ради Віталій Булюк де прямо погрожував: - «Ти сам з Києва от їдь на свою Київщину. Нічого тобі лізти на мою територію, і не потрібно втручатись у мої справи та справи депутатів Синенка та Рибалко, або я тебе закопаю».

Читайте також: Учасники АТО вимагають від Булюка вибачень

«Якщо заступник обласної ради переймається долею своїх однопартійців по фракції «Наш Край», то замість того щоб погрожувати мені, прийшов би краще на зустріч з людьми і розповів би про всі проблеми, які вони мають, всі б разом і подумали, як вирішити цю проблему. А те, що він вчинив, зовсім не характеризує, його як свідомого громадянина та чесного депутата. Він прямо заявляє, що Голопристанський і Скадовський район то його власність, на яку простому люду краще не зазіхати. Рекомендую Віталію Булюку відійти від бандитських замашок і йти демократичним шляхом, шляхом спілкування з метою надання мешканцям Чулаковки допомоги. А також просимо звернути увагу прокуратуру Херсонської області на те, яким чином вирішують питання наші депутати та відповідно реагувати на прямі погрози від заступника голови обласної ради Віталія Булюка», - написав Гурківський.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину