Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
13.09.2018
1686
1

Вадим Чабан вважає, що інформацію про отруєння жителів Херсонщини в Інтернеті «розкрутили» окупанти

Вадим Чабан вважає, що інформацію про отруєння жителів Херсонщини в Інтернеті «розкрутили» окупанти

Про це заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан розповів під час прес-конференції щодо екологічної ситуації у Чаплинському та Каланчацькому районі, передає ПІК.

За його словами, саме через це «розкручування» було прийнято рішення вивезти дітей до Скадовська, адже офіційно скарг від людей не надходило, а медогляд не виявив мешканців районів з симптомами отруєння. Також, за його словами, у повітрі не було перевищень ГДК (гранично допустимих концентрацій), які загрожували б здоров’ю людей.

«Реагування на ситуацію необхідно робити у законний спосіб, і тому, коли ми не мали ніяких офіційних звернень від людей, хоча інформація поширювалась Інтернетом насамперед, коли ми не мали ніяких показників щодо перевищення хоч одноразових ГДК, ми не мали підстав навіть обговорювати це. Коли на підставі звернень мешканців Каланчацького та Чаплинського районів фахівці охорони здоров’я виїхали, провели обстеження, і виявили, що з 847 дітей жодної дитини немає, яка б мала симптоми отруєння, на які розраховували окупанти, коли розкручували це в Інтернеті. Але, вони ще підігрували настроям в нашому суспільстві. Ми вирішили надати можливість дітям і їх батькам, у кого буде бажання, відпочити. Саме тому і розпочалось переміщення дітей. Було переміщено 509 осіб, з них 59 дорослих», – повідомляє Вадим Чабан.

Читайте також: У повітрі на КПВВ «Каланчак» виявлено сірководень.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину