Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
19.05.2016
337
0

В умовах інформаційнї війни Херсонщина укріплює свої "плацдарми"

В умовах інформаційнї війни Херсонщина укріплює свої "плацдарми"

Робота з розвитку телерадіомовлення на Херсонщині триває.

В умовах інформаційної війни, оголошеної нам російським агресором, прикордонна з окупованим Кримом Херсонщина поступово, але впевнено просувається шляхом укріплення своїх мовних «плацдармів».

«Крим та Херсонщина: 18 травня маємо перші проміжні результати.

Три події сьогоднішнього дня тішать моє серце. І, що головне, перші дві пов'язані з діяльністю Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. А саме є проміжними результатами роботи Робочої групи НацРади з питань розвитку телерадіомовлення на Херсонщині та на територію Криму.

Учасниками цієї робочої групи є: Міністерство інформаційної політики (МІП), Український державний центр радіочастот (УДЦР), Концерн РРТ, Національна телекомпанія України (НТКУ), Херсонська обласна державна адміністрація, силові структури та інші.

1. Сьогодні НацРада ухвалила рішення про оголошення конкурсу на перший пакет з П'ЯТИ FM-частот, які були прораховані на півдні Херсонської області: в Генічеську, Василівці, Новотроїцькому (дивись інфографіку).
За декілька місяців на цих частотах будуть мовити українські радіостанції. Наразі прораховується новий пакет частот.
Всі радіостанції, зацікавлені в мовленні на півдні Херсонщини, можуть починати готуватися до участі в конкурсі.

2. Прораховано чотири FM-частоти для селища Чонгар, на яких буде вестись мовлення на територію Криму. Ці частоти УДЦР вже направив на міжнародну координацію.
Також сьогодні з інвестором було погоджено рішення про прискорення будівництва 150-метрової вежі на Чонгарі.

3. Саме в цей день, 18 травня, з'явилася нова незалежна кримськотатарська інтернет-радіостанція - "Радіо СЕС"! (Фб-сторінка: https://goo.gl/i9MG7i
Лінк на сайт: http://radiocec.com/).
Цитую:
"Радіо СЕС (Радіо Голос) - це голос всього нашого народу, який вірить в свою правду та в свою перемогу! Це 100% кримськотатарська музика, це вільні та незалежні журналісти, що живуть і працюють у Криму! Ми маємо унікальний софт та платформу для репортерів, спецкореспондентів, блогерів, що дозволить всім небайдужим виходити в прямий ефір з будь якої точки, де є будь-який інтернет!", - пише у Фейсбуці член НацРади з телерадіомовлення, член робочої групи по Херсонщині Сергій Костинський.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину