Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
30.07.2016
237
0

В селі Щасливцеве відновлюють електропостачання, яке зникло через крадіїв

В селі Щасливцеве відновлюють електропостачання, яке зникло через крадіїв

Сьогодні вночі на підстанції Щасливцеве Генічеського району відбулось відключення електроенергії у трансформаторі на 10 тис кВА, через що весь населений пункт був знеструмлений, повідомляє прес-служба ХОДА.

Як повідомив голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов, відключення було здійснене професійним способом, що призвело до знеструмлення усієї Арабатської стрілки.

Та вже зранку вдалося поновити електропостачання у Генгірці та Стрілковому.

Після огляду трансформатору з`ясувалося, що вночі невідомі з двох баків серед трьох у масляному вимикачі на 35 кВ злили 100 літрів масла, яке коштує достатньо дорого.

Наразі РЕС перевіряє роботу трансформатору і якщо зникле масло не виявлять на інших електрооб`єктах і повернуть на Щасливцевську підстанцію, то для оперативного вирішення проблеми залучатимуть фахівців із сусідніх з Генічеським районів.

Олександр Воробйов говорить про те, що в Херсонобленерго відсутня система безпеки, ситуація на підстанціях у районах області зовсім не контролюється, а це значить, що компанія не розвиває власну діяльність на Херсонщині.

«Це умисне пошкодження трансформатора і я вважаю, що цей злочин вчинено або з ціллю наживи, або тому, що комусь занадто погано, коли у Генічеському районі все добре та успішно триває курортний сезон», - коментує ситуацію голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов.

Він також поінформував, що з 6.30 ранку на місці вже працює оперативна група поліції, яка активно проводить слідчі дії.

Районна державна адміністрація, в свою чергу, повністю координує роботу правоохоронних органів і РЕС для найшвидшого відновлення подачі електроенергії у селі Щасливцеве.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину