Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
05.05.2016
126
0

В області розпочали роботу 38 пунктів проведення ЗНО

В області розпочали роботу 38 пунктів проведення ЗНО

«Сьогодні важливий день - розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання. Бажаю всім юнакам та дівчатам успіхів. Дуже важливо, щоб наші випускники отримали гарну вищу освіту, стали справжніми лідерами, змінювали країну», - відзначив голова облради Андрій Путілов.

Як повідомляє начальник управління освіти і науки ОДА, депутат обласної ради Євген Криницький, сьогодні о 07.30 розпочали роботу 38 пунктів проведення ЗНО. Найбільша їх кількість у м. Херсоні - 13; по 2 - м. Гола Пристань, м. Каховка та Нова Каховка, Білозерському, Бериславському, Генічеському, Новотроїцькому, Цюрупинському та Чаплинському районах; по 1 - Великоолександрівському, Великолепетиському, Горностаївському, Іванівському, Каланчацькому, Нововоронцовському та Скадовському районах. У Верхньорогачицькому, Високопільському, Голопристанському, Каховському та Нижньосірогозькому районах і Кочубеївській сільській раді об'єднаної територіальної громади не створювалися пункти проведення ЗНО через недостатню кількість абітурієнтів. Для випускників цих районів організовано підвезення до найближчих територіально пунктів проведення ЗНО.

Організовано виїзд 141 автобуса на маршрути, із них 119 - шкільних, які було затверджено територіальними підрозділами Головного управління Національної поліції в Херсонській області, до пунктів проведення ЗНО. Вчасно здійснено підвіз близько 2800 випускників міст та районів області для участі в сесії з української мови та літератури.

Напередодні відповідними комісіями у містах та районах області було здійснено обстеження приміщень пунктів, небезпечних предметів не виявлено. Пункти знаходилися під охороною до початку сесії з української мови та літератури.
Управління освіти і науки обласної державної адміністрації висловлює подяку відділу освіти Високопільської районної державної адміністрації за організацію підвезення учнів Високопільської спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Херсонської обласної ради до пункту проведення ЗНО, який розташований в смт Велика Олександрівка.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину