Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
03.08.2016
124
0

В обласній прокуратурі обговорили результати роботи за І півріччя

В обласній прокуратурі обговорили результати роботи за І півріччя

Вчора, відбулась в обласній прокуратурі відбулась нарада, на якій обговорили результати роботи за І півріччі цього року.

Так, в цьому році за результатами розслідування кримінальних проваджень до суду направлено 1797 обвинувальні акти.

У сфері протидії кримінально караній корупції, до суду спрямовано 25 обвинувальних акти, 29 людей притягнули до відповідальності.

Протидіючи адміністративній корупції, правоохоронними органами складено та направлено до суду 52 протоколи, до відповідальності притягнуто 34 людини, серед яких депутати місцевих рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, працівники правоохоронних органів.

У сфері земельних відносин заявлено позови на суму 235 млн. грн., до державної та комунальної власності повернуто 667 га землі.

Також було поновлено права 94 дітей. Зменшився й загальний рівень підліткової злочинності.

Проте, нині залишається ряд проблемних питань, які потребують першочергового вирішенн. Це зростання особливо тяжких та тяжких кримінальних правопорушень, очевидних умисних вбивств, збільшення кількості крадіжок, грабежів, розбійних нападів, незаконні проведення вирубки лісових насаджень, видобутку пісків та вилову живих водних ресурсів.

Враховуючи особливість розташування Херсонської області, актуальними також залишаються питання незаконного зайняття земельних ділянок, перш за все земель вздовж берегів Азовського та Чорного морів, захист громадян від рейдерських захоплень майна та врожаю, прояви сепаратизму, тероризму та контрабанда.

Прес-служба прокуратури Херсонської області

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину