Pik
Сьогодні, 07 Березня 2021
03.07.2017
466
0

В об’єднаній громаді Асканія – Нова винесли на обговорення Стратегію розвитку

На обговорення громади 3 липня винесена Стратегія розвитку об'єднаної громади Асканія-Нова, передає ПІК з посиланням на офіційну сторінку селищної ради Асканії - Нової у Фейсбук.

стратегія асканія-нова


У рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) в період з квітня по червень 2017 року Робочою групою об'єднаної громади Асканія-Нова при сприянні експертів Фундації Розвитку Місцевої Демократії з Польщі були напрацьовані окремі розділи документу "Стратегія розвитку об'єднаної громади Асканія-Нова на 2017-2025", які сьогодні виносяться на громадське обговорення/консультації.
Консультації триватимуть 2 тижні - від сьогодні, тобто 03 липня, до 16 липня 2017 р.
Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати в якому напрямі будуватимуть спроможну громаду до 2025 року і куди будуть вкладати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги.

стратегія асканія-нова


«Стратегія нашої громади якнайшвидше потрібна нам і для реалізації конкретних проектів на найближчі 3 роки починаючи вже із 2017 року із залученням коштів міжнародної технічної допомоги, зокрема Програми DOBRE.
Після врахування Ваших пропозицій до кінця липня 2017 року Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію селищної Ради для затвердження», - йдеться у повідомленні.
Коментарі, пропозиції щодо завдань Стратегії, громаду просять надсилати до 16.07.2017 року на e-mail: askanianova2025@gmail.com. Формуляр для подачі коментарів, зауважень і пропозицій є доступним на інтернет-сторінці громади та в будинку селищної ради.
Місце прийому пропозицій на паперових носіях: по вулиці Соборна, 28 селищна рада (Бойко Рита). Також за цією адресою можна отримати консультації.
Пропозиції будуть братися до уваги за умови, що пропозиції будуть містити ім'я, прізвище та адресу подавача.
Запланована також публічна консультаційна зустріч, на яку запрошуються всі бажаючі. Відбудеться вона 10 липня 2017 року о 10 годині ранку в приміщені актової зали селищної ради.

Як раніше повідомляв ПІК, 11 грудня пройшли вибори в 4  ОТГ: Музиківска ОТГ, Асканійська ОТГ, Хрестівська ОТГ, Каланчацька ОТГ.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину