Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
13.12.2012
247
0

В новий рік без податкових боргів

В новий рік без податкових боргів

На початок грудня в податковій інспекції міста обліковується 565 підприємств та 4493 підприємців, які з різних обставин загалом заборгували бюджету 180,6 млн. гривень. В порівнянні з минулим місяцем сума боргу зменшилася майже на півмільйона гривень.
Нормами Податкового кодексу передбачено, у разі виникнення у платника податків суми податкового більше 340 гривень, йому направляється податкова вимога. Цим документом податківці повідомляють про: необхідність погасити борг, перелік можливих наслідків несплати, опис майна та податкову заставу.
Якщо платник податків самостійно не погасив податковий борг, до нього застосовуються заходи стягнення. Першим кроком є стягнення коштів у розмірі суми податкового боргу або його частин з рахунків платника податків у банках, які його обслуговують. Якщо цих коштів недостатньо, то продається майно платника податків, яке перебуває у податковій заставі. Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги.
Нагадаємо: останній день сплати податкових зобов'язань за листопад - 28 грудня 2012 року.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину