Pik
Сьогодні, 21 Февраля 2019
15.03.2014
226
0

В Москве проходит Марш мира в поддержку Украины

В Москве проходит Марш мира в поддержку Украины

 

У Москві 15 березня проходить «Марш миру». На нього зібралось близько 50 тис. москвичів, які не підтримують політику Кремля. По дорозі до маршу долучаються люди. За неофіційною інформацією, кількість учасників маршу впродовж години сягнула 100 тис. людей.

Люди несуть прапори Росії, України. Також помітні прапори Грузії, Євросоюзу та опозиційних політичних сил Росії. Багато людей прикріпили до одягу синьо-жовті стрічки.

З відомих росіян, на марш прийшли музикант Андрій Макаревич, російські опозиційні політики Ілля Яшин, Валерія Новодворська, Борис Нємцов та інші.

«Людей так багато, що кінця не видно», - пишуть люди в соцмережах про «Марш миру».

Люди несуть транспаранти «Росія та Україна без Путіна», «Путін, руки геть від України», «Починати війну з Україною - це безумство».

На мітингу "Марш миру" затримано кілька людей, які несли прапор з нацистською символікою. Про це передає Інтерфакс з посиланням на МВС Росії.

Також антивоєнні акції проходять в Єкатеринбурзі та Санкт-Петербурзі.

Як інформує російський канал Дождь, паралельно в столиці Росії проходить акція на підтримку політики Путіна щодо Криму. За інформацією правоохоронців, на нього прийшло 3 тис. людей. Самі ж учасники наголошують, що їх - 10-15 тис.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину