Pik
Сьогодні, 04 Червеня 2020
10.01.2016
205
0

В мерії Херсона обіцяють зберегти соціально важливий об’єкт міста

В мерії Херсона обіцяють зберегти соціально важливий об’єкт міста

В Херсонській мерії спростували інформацію щодо можливого закриття міського соціального центру матері та дитини, повідомляє офіційний сайт міськради.

«Жодного разу міська влада не обговорювала питання припинення діяльності цього соціально важливого об'єкту. Тим більше, що Центр матері та дитини, створений в Херсоні понад 10 років тому, був унікальним і першим в Україні, і сьогодні успішно працює, виконуючи поставлені завдання», - заявив в.о. заступника міського голови Сергій Черевко.

Він зазначив, що викликає занепокоєння незрозуміла позиція керівника закладу Наталі Надєліної, яка жодного разу ні особисто, ні письмово не зверталася до міської влади щодо обсягу і порядку функціонування та фінансування Центру у новому 2016 році.

У затвердженому депутатами бюджеті на 2016 рік на фінансування Соціального центру матері та дитини передбачено близько 400 тис. грн.

За словами Черевко, ці кошти заплановані на утримання закладу у першому кварталі року та протягом п'яти місяців 2016 року - на всі захищені статті, тобто заробітну плату, енергоносії, харчування. Далі у ході виконання міського бюджету видаткова складова на фінансування Центру поповнюватиметься.

Наразі міський голова дав ряд доручень щодо вирішення не лише поточних питань роботи Центру матері та дитини, а й розробки заходів з удосконалення його діяльності у 2016 році.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину