Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
12.10.2016
241
0

В Херсонській області зібрали перший урожай шафрану

В Херсонській області зібрали перший урожай шафрану

Посіяли крокуси на Херсонщині, на ділянці площею півгектара. І зібрали лише півтора кілограма шафрану - здавалось би, зовсім мізерний врожай.

Та на світовому ринку ціна одного кілограма цих спецій, залежно від якості сировини, становить від 2 до 12 тисяч євро.

Перше в Україні експериментальне поле вирощування крокусів створили кілька селянських господарств за підтримки міжнародних інвесторів із Канади та Америки. Шафран добувають із тичинок цих квітів, пише газета Експрес.

"Об'єднання з Каховського регіону, яке очолює жінка-підприємець Лариса Боден, висадило перші в Україні півтора гектара шафрану й уже зібрало перший урожай, - розповідає Сергій Потапов, менеджер із розвитку плодоовочевого проекту. - Інформація про експеримент та його успішне завершення поширилася областю, і вже приблизно 30 невеликих сімейних фермерських господарств на Півдні України хочуть теж вирощувати шафран".

Квіти, з яких отримують спецію, можуть рости на одному місці до п'яти років. Їм потрібно багато світла, тому висаджувати їх слід на відкритих ділянках. З одного гектара крокусів можна зібрати від чотирьох до 12 кілограмів шафрану. Це єдина в світі спеція, у якій вигідно тримати навіть фінансові заощадження, тому її прирівнюють до золота.

Вгору

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину