Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
28.04.2016
411
0

У Херсонській морській академії Президент поспілкувався з курсантами

У Херсонській морській академії Президент поспілкувався з курсантами

Президент Петро Порошенко в рамках робочої поїздки до Херсонської області відвідав Херсонську державну морську академію, повідомляє офіційний сайт Президента України.

Глава держави ознайомився з навчально-лабораторним центром академії. Президентові було продемонстровані симулятори-тренажери з управління суден та протипожежний полігон академії. Центр Академії включає в себе також кілька лабораторій, зокрема «Навігаційно-інормаційні системи», «Використання РЛС при розходженні суден» та «Робота з великоваговими вантажами».

Після ознайомлення, Глава держави поспілкувався з курсантами та відзначив, що в Академії створені дуже гарні умови навчання та є сучасна методична та лабораторна база.

На прохання курсантів Президент висловив своє бачення розвитку торгівельного флоту України, для чого важливим є залучення ефективних менеджерів та інвесторів.

«Ми зараз залучаємо потужних іноземних інвесторів для управління морськими портами», - сказав Президент та нагадав, що під час офіційного візиту до Японії, він запросив японських інвесторів в один з портів на Чорноморському узбережжі. Цей проект має не лише покращити інфраструктуру порту, а й підвищити транзитні можливості України.

Також Президент підкреслив необхідність проведення реформ і боротьбу з корупцією в морський галузі. «Впевнений, коли ви закінчите морську академію, ситуація в портах буде кардинально іншою. Не буде корупції на митниці, ми подолаємо корупцію в портах і це дасть можливість скористатися транзитним потенціалом, яким славиться наша країна», - сказав Петро Порошенко.

Президент також наголосив на тому, що у випускників академії є перспективи роботи за кордоном. «Ви будете бачити світ і це будуть різні компанії. Я вважаю, що вам дуже пощастило», - сказав Петро Порошенко.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину