Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
20.02.2019
538
0

В Ужгороді намагалися зірвати зустріч Наливайченка з виборцями

В Ужгороді намагалися зірвати зустріч Наливайченка з виборцями

Влада перешкоджала зустрічі кандидата в президенти, лідера Руху "Справедливість" Валентина Наливайченка з виборцями в Ужгороді, заявляють у пресс-службі В.Наливайченка у середу.

"Прикро, що саме тут, в Ужгороді, президентська влада через своїх намісників  залякувала керівництво лікарні, щоб не дозволити нашу зустріч. Я всім їм говорю – вам залишилося 40 днів!   Перестаньте мучити людей. Ми все одно відновимо рух нашої країни в Європу і будемо тут будувати європейську лікарню і будемо підтримуватимемо чудових українських лікарів", - сказав політик.

Зазначається, що інцидент стався в Ужгородській районній клінічній лікарні, де заздалегідь була запланована зустріч кандидата з працівниками. Але у день приїзду головний лікар комунального медзакладу повідомив, що зустріч скасована через тиск на нього з боку представників місцевої облдержадміністрації.

Водночас, як розповіли у пресс-службі В.Наливайченка, зустріч з виборцями все ж відбулася. Медики вийшли до кандидата у президенти просто на ґанок лікарні, незважаючи на офіційну заборону свого керівництва.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину