Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
14.02.2018
397
0

В Управлінні патрульної поліції розпочався курс самооборони для жінок

В Управлінні патрульної поліції розпочався курс самооборони для жінок

13 лютого в Управлінні патрульної поліції в Херсонській області стартував курс із самооборони для жінок. Він розпочався за підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX спільно з громадською організацією «Успішна жінка» у рамках реалізації проекту «ПОЛіС» («Поліція і спільнота»).

Про це повідомляє патрульна поліція Херсона, передає ПІК.

"Перші представниці чарівної половини херсонців сьогодні приступили до занять. Після вітальних слів та інструктажу з техніки безпеки гості написали тест й обговорили його результат із психологом Управління. Таким чином слухачок налаштували на ефективну роботу. Потім інструктори провели розминку. Після цього розпочалось практичне освоєння прийомів самооборони. На першому занятті дівчата вчились психологічно протистояти нападнику та звільняти руки після захвату. У подальшому інструктори переходитимуть до складніших прийомів", - йдеться у повідомленні.

Такі заняття проводитимуться щотижня. Тож херсонок запрошують долучатись до безкоштовного курсу. Довідки за телефонами 066-390-82-88 та 066-605-16-06 з 9:00 18:00.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину