Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
06.03.2018
551
0

В умовах глобалізації економіки Україні потрібно шукати свої ніші - Путілов Андрій

В умовах глобалізації економіки Україні потрібно шукати свої ніші - Путілов

Своєю оцінкою місця України в глобальній економіці в інтерв'ю газеті «Гривна» поділився Андрій Путілов.

Нещодавно він повернувся з Нюрнбергу (Німеччина), де відвідував міжнародну «Виставку технологій і обладнання для лиття під тиском», яку називають «меккою для ливарників». Як керівника заводу-експортера його запросили партнери, споживачі продукції Механічного заводу. На виставці було представлено 642 експоненти з 33 країн, які представили свої інноваційні рішення.

- Ще раз подивившись на обладнання, технології, які сьогодні пропонує європейська і світова ливарна промисловість, розумієш, що в умовах глобалізації економіки Україні потрібно шукати свої ніші, які могли б стати драйверами для економіки, - говорить Андрій Путілов. - Європа пішла дуже далеко в усьому, що стосується розвитку і при цьому підставляє нам плече у вигляді нульового мита, інших преференцій. І це шанс, яким потрібно скористатися.

На думку Путілова, Україні не треба намагатися відтворювати машинобудування в масштабах, подібних Радянському Союзу. Не потрібно розвертати ріки. Як приклад успішної перебудови пріоритетів розвитку Андрій Путілов навів польське місто Лодзь - колись центр текстильної промисловості.

- Зараз це місто для фахівців ІТ-технологій, тут створено аналог американської Силіконової долини, багато молоді і ніхто не кричить «все пропало». Виходить, можна жити і розвивається без промислових гігантів. Просто тут знайшли свою нішу, створили умови для того, щоб світові компанії відкривали саме тут свої офіси, - вважає Андрій Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину