Pik
Сьогодні, 04 Квітня 2020
Ексклюзив
22.03.2019
659
0

В Україні можуть легалізувати канабіс: хто цього хоче в Херсоні?

В Україні можуть легалізувати канабіс: хто цього хоче в Херсоні?

Комітет Верховної Ради з питань прав людини підтримав електронну петицію про законодавче врегулювання медичного канабісу. На сайті парламенту ініціатива набрала понад 25 тис. голосів. Цікаво, що за дану петицію виступили всі члени комітету. Нардепи вирішили створити робочу групу, яка розроблятиме законопроект про врегулювання медичного застосування канабісу. Крім того, останній може взагалі зникнути з переліку наркотичних засобів і прекурсорів, зате з’явиться як… лікарський засіб. З відповідною пропозицією комітет звернувся до Кабміну.

На легалізації канабісу в Україні наполягають низка громадських організацій, запевняючи, що це полегшить стан онкохворих пацієнтів. Підтримує дану ідею й міністр охорони здоров’я Уляна Супрун, відома своїми нестандартними, часом – шокуючими поглядами на реформування медичної галузі в країні.

Про те коли легалізують канабіс, що, мовляв, зекономить витрати на ліки для учасників бойових дій, які отримали травми на війні, у Херсоні самі атошники запитали у міністра у справах ветеранів України Ірини Фріз. Урядовиця не розгубилася.

- Зараз повернулася зі США і у двох шпиталях для ветеранів війни ми ставили запитання – чи допомагає канабіс при лікуванні, наприклад, ПТСМ, про що наголошують сьогодні в Україні? Ні, не допомагає, навпаки погіршує стан. Чому погіршує – бо поки вживає канабіс, поки й все добре, а потім стан агресії набагато гірший і виводити з нього складніше. Маємо чути різні думки, а не намагатися прийняти рішення тільки тому, що воно прикольно виглядає, - відповіла Ірина Фріз.

У травні в Києві відбудеться велика конференція за участі канадських фахівців, на якій обговорять питання легалізації канабісу. Також Міністерство у справах ветеранів України запросило до участі в заході професора зі шпиталю ветеранів війни (штат Коннектикут, США).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину