Pik
Сьогодні, 26 Октября 2020
30.12.2019
1011
0

В ЦНАПах Херсонщини з’явилися 4 мобільні кейси

В ЦНАПах Херсонщини з’явилися 4 мобільні кейси

За допомогою нового обладнання спеціалісти ЦНАПу в 2020 році зможуть надавати адміністративні послуги віддалено від робочого місця адміністратора ЦНАПу. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Мобільний кейс включатиме обладнання, яке складаєтиметься з комплекту сучасної портативної техніки: ноутбуку, сканера, принтера, модему для доступу до мережі Інтернет, веб-камери, пристрою для зчитування інформації з паспортів з електронним безконтактним носієм (ІD-карток). Такий кейс розрахований на 8 годин автономної роботи.  

Завдяки мобільному кейсу громадяни, які перебувають на стаціонарному лікуванні та у найвіддаленіших населених пунктах, люди з особливими потребами та похилого віку зможуть отримувати якісні адміністративні послуги не відвідуючи ЦНАП. Все це стало можливим завдяки плідної співпраці обласної державної адміністрації з проектом технічної допомоги USAID.

Так, за допомогою цих мобільних кейсів будуть обслуговувати мешканців Генічеського, Новотроїцького, Чаплинського районів, а також Мирненської ОТГ Каланчацького району.

Алгоритм роботи мобільного ЦНАПу наступний: суб'єкт звернення (громадянин, якому необхідна та або інша послуга) телефонує до відповідного ЦНАПу та робить попередню заявку. У попередньо узгоджений день до нього виїжджає фахівець і надає відповідну послугу.  

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину