Pik
Сьогодні, 25 Травня 2019
20.03.2019
602
0

В рамках проекту "Янголи добра" херсонські стилісти змінили імідж мамам дітей з інвалідністю

В рамках проекту "Янголи добра" херсонські стилісти змінили імідж мамам дітей з інвалідністю

У рамках соціального проекту "Янголи добра" херсонські матері, які виховують дітей з синдромом Дауна, аутизмом та інвалідністю, змогли змінити імідж за допомоги професійних перукарів, стилістів та візажистів. За перетвореннями спостерігали кореспонденти Суспільного.

"У мене син навчається у школі №48. Він має інвалідність. І якось хотілося йому приємне зробити. Він так сподівається, що мама красива буде", - говорить Надія Целебринська, учасниця проекту "Янголи добра".

Виховання дитини з інвалідністю забирає увесь час матері, навіть вночі така жінка завжди у бойовій готовності, – розказує кореспондентам Суспільного одна з учасниць проекту. За таких обставин те, що ти жінка, – відходить на другий план. Ірина Нечевілова додає, що влаштована з приводу міжнародного Дня людей з синдромом Дауна акція стала для неї святом.

"Моя дитина дуже сильно реагує на будь-які зміни в моїй зовнішності. Навіть коли я одягаю щось інше, незвичне, він радіє. Йому подобається, коли мама гарна. Я дуже зраділа, що з’явилася така можливість, бо часу на себе не вистачає. Хіба що ввечері, коли діти сплять, трохи приділяєш часу собі", - розповідає Ірина Нечевілова, учасниця проекту "Янголи добра".

Ганна Кондакова, учасниця проекту "Янголи добра":

"Я – мама, яка виховує дитину з розладом спектру аутизму, тому часу мені не вистачає взагалі. Це дитина, яка потребує усієї моєї уваги, 24 години на добу. Бувають нечасті моменти, коли я можу лишитися на самоті або приділити увагу собі, але це буває вкрай рідко".

Ініціаторка проекту "Янголи добра" Марина Колокот говорить, що участь у ньому взяли 15 матерів. Сьогодні до салону прийшли п’ятеро.

"Мами, які сьогодні прийшли, вони, на жаль, позбавлені такої можливості. Але ж ви бачили, які це чарівні жінки, які в них очі. А найголовніше - в них дуже велике серце материнське. І, коли я їм щось захоплено про це кажу, вони відповідають: "Ми просто мами". Ні, вони не просто мами! Вони мами, які кожного дня стикаються з тими проблемами, з якими звичайні мами, в яких дитинка, як то кажуть, "норма", ми взагалі не знаємо, як про це життя", - каже Марина Колокот, ініціаторка проекту "Янголи добра".

Окрім зачісок та макіяжу жінки отримали індивідуальні поради від спеціалістів.

"Ми з великою радістю взяли участь у проекті. І сьогодні ми зробили усе можливе, щоб наші матусі залишились задоволеними, і відчули себе справжніми жінками, принцесами. І щоб вони хоч трішечки відволіклися від сірих буднів", - говорить Яна Лябуткіна, учасниця проекту "Янголи добра".

Любава Шелудько, стилістка, учасниця проекту "Янголи добра":

"Дуже задоволена тим, що принесла багато приємних, радісних емоцій мамам сонячних дітей. І в нашому повсякденному житті, напевно, не вистачає такої радості спілкування людей між собою, таких сонячних променів у спілкуванні. Дуже хороший день, я задоволена і мої клієнти теж задоволені".

Ганна Кондакова, учасниця проекту "Янголи Добра":

"Дуже все було гарно. Результат самі бачите. Дякуємо за приємний час! Це відпочинок для мам. Побільше б таких акцій. Дякуємо всім майстрам".

Олена Протопопова, Ігор Педченко

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину