Pik
Сьогодні, 20 Июля 2018
Гаряча новина
15.01.2018
1088
0

В поліції охорони пояснили свої дії в "Затеряном мире"

В поліції охорони пояснили свої дії в "Затеряном мире"

Управління поліції охорони в Херсонській області дало пояснення щодо участі УПО в конфлікті майнових інтересів між власниками одного з розважальних комплексів міста Херсону, назвав інформацію поширену місцевими ЗМІ - недостовірною. Про це ПІК повідомили в УПО в Херсонській області.

Управління поліції охорони в Херсонській області повідомляє, що вказаний об’єкт охороняється на підставі юридично укладеного договору про надання послуг з охорони публiчної безпеки та порядку на абсолютно законних підставах.
Працівники Управління поліції охорони в Херсонській області виконують свої прямі охоронні функції, жодним чином не пов'язані з так би мовити рейдерськими чи будь якими іншими протизаконними діями - йдеться у повідомленні Управлінні поліції в Херсонській області.

Але жодним чином УПО не пояснюють деякі дії своїх службовців, та зокрема заступника начальника УПО в Херсонський області Ігоря Лебеденко. Чому саме в присутності та дозволу поліції охорони група тітушек зайшла на об'єкт, вчинила злом приміщення та інші дії. Це чудово видно на відео.

У цій історії треба зазначити ще один факт. Зі слів свідків координатором тітушек був Сергій Герасимюк, колишній депутат міськради, член молодіжного крила Партії регіонів, який свого часу координував дії тітушек на Антимайдані. На відео Сергій з'являється декілька разів, у тому ж числі при штурмі приміщення.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину