Pik
Сьогодні, 19 Квітня 2019
18.03.2019
509
0

В Олешківському районі чергове загострення у протистоянні між райрадою та РДА

В Олешківському районі чергове загострення у протистоянні між райрадою та РДА

У понеділок, 18 березня, відбулася прес-конференція голови Олешківської РДА Олени Кравченко-Скалозуб з приводу суспільно-політичної ситуації у районі, передає ПІК.

У своєму виступі вона зазначила:

- Відсутня комунікація з деякими представниками депутатського корпусу Олешківської райради. Для цього є об’єктивні та суб’єктивні причини. 12 депутатів є представниками ОТГ, а це половина. Тобто 12 депутатів взагалі працюють вхолосту, бо вони не несуть в громади повноваження, фінансовий ресурс держава безпосередньо спрямовує до об’єднаних громад. 18 депутатів є представниками комунальних установ, закладів, які фінансуються з районного бюджету, тому мають орієнтацію на голову райради Павла Потоцького. Всього у раді 36 депутатів, - повідомила Олена Кравченко-Скалозуб та підсумувала: - Ми будемо виконувати свою роботу й далі.

Далі підлеглі голови РДА прозвітували про ситуацію з бюджетом та про програми, які фінансуються, а сама пані Олена запевнила, що усі звинувачення в її бік від депутатів безпідставні. У ЗМІ були звинувачення у розкраданні коштів по дитячому садочку «Казка» в Козачих Лагерях, при будівництві стадіону в Олешках, при асфальтуванні тенісного корту.

Головна причина конфліктів, по версії Кравченко-Скалозуб, – це неправдива інформація, яка розповсюджується про неї особисто та дії РДА серед депутатів.

- Павло Потоцький надає спотворену інформацію, ми не можемо довести свою інформацію, яку маємо інколи силою доносити, приходити та казати, як, наприклад, з виділенням 400 тисяч гривен на пільгові перевезення. Безпосередньо перед сесією нам вдалося переконати депутатів підтримати ці кошти. Загалом депутати не підтримали пропозицій РДА на 4 мільйони гривень по напрямкам освіти, культури. Ситуацією керує голова райради. Він виконує доручення керівника своєї партійної організації, яку на обласному рівні очолює Віталій Булюк (Булюк – заступник голови Херсонської облради, голова обласної організації ПП «Наш край» - ред.), - каже Олена Кравченко-Скалозуб.

Вона звернулася до заступника голови Херсонської облради Віталія Булюка, якого знає особисто:

- Тут Олешківський район, а не Скадовський, де вам вдалося реалізувати ваші плани з усунення керівників.

За декілька днів до прес-конференції відбулася сесія районної ради, на якій голові РДА, хоча вона й сиділа в президії, не дозволили взяти слово та прокоментувати проект рішення з бюджетних питань та розподілу субвенцій. Голова райради Павло Потоцькій на прохання надати виступ сказав, що Кравченко-Скалозуб не має права на слово. Остання підійшла до трибуни та намагалася звернутись до депутатів, але виступити їй не дозволили. Під вигуки «Ганьба!» голова РДА покинула сесійний зал. А ще трохи раніше Олешківська райрада вже не вперше висловила недовіру голові РДА.

Як повідомив голова райради Павло Потоцький на останній сесії, Апеляційний суд скасував рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 27 вересня 2018 року про визнання незаконним рішення райради про недовіру голові РДА. Також він вкотре нагадав про впровадження, які відкриті по різним напрямкам неефективного використання бюджетних коштів керівництвом РДА.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину