Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
20.03.2020
514
0

В Олешках підприємці-порушники «не знали» про карантин

В Олешках підприємці-порушники «не знали» про карантин

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області перевірили, чи дотримуються карантину на ринку в Олешках.

На місцевому ринку майже всі магазини виявились зачиненими. У першому з працюючих чоловік продавав одяг і сонцезахисні окуляри. На зауваження почав запевняти, що відкрився, аби…потруїти мишей. Але на вимогу працівників Держпродспоживслужби торгівлю звернув і магазин зачинив.

На іншого порушника карантину довелось викликати поліцію. Продавець почав запевняти, що просто сидить в магазині та дивиться відео, хоча весь товар був розкладений, навіть на вулиці. Зачинятись він відмовлявся, тому фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області викликали правоохоронців. Лише після того, як на чоловіка склали протокол-попередження, він зачинив свій магазинчик.

У взуттєвому магазині взагалі обслуговували клієнта. На зауваження власниця почала запевняти, що магазин не працює. А люди самі зайшли. І взагалі – магазин «просто провітрювали».

Про карантин «не чув» і власник крамнички, де продають будівельні інструменти.

Загалом, порушники найчастіше пояснювали свою роботу під час оголошеного карантину тим, що місцева влада їх не попередила і що їм просто сказали вдягнути маски, а не припиняти роботу.

Заступниця міського голови Олешок Надія Пивоварова запевнила фахівців Держпродспоживслужби, що у міськраді продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо заборон під час карантину з підприємцями. Уся інформація розміщена на офіційному сайті міськради, у соцмережах, про це говорять на телебаченні.

Подібні рейди фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області і надалі триватимуть в усіх районах Херсонщини.

Дякуємо усім свідомим підприємцям, які, незважаючи ні на що, дотримуються Закону і припинили працювати на час карантину.

І нагадуємо, що у разі невиконання вимог карантинного режиму та законодавства України на порушників чекають штрафи від 17 до 50 тисяч гривень, і навіть кримінальна відповідальність.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину