Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
28.11.2017
754
0

На кожне підприємство витрять не більше місяця

В ОДА взялись за херсонські комунальні підприємства

Утворена робоча група, яка проаналізує економічне обґрунтування витрат підприємств МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона», МКП «Херсонтеплоенерго» та ПрАТ «Херсонська теплоелектроцентраль».

Таке рішення було прийнято на засіданні  тимчасової комісії з вивчення питання рівня тарифів та розміру економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг   цими комунальними підприємствами,  повідомляє ПІК з посиланням на прес-службу  ОДА.

«Шляхом голосування робоча група утворена за участі фахівців ОДА, обласної ради та члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, для проведення аналізу економічного обґрунтування витрат підприємств: МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона», МКП «Херсонтеплоенерго» та ПрАТ «Херсонська теплоелектроцентраль», - повідомляє прес-служба.

«Аналіз діяльності кожного підприємства триватиме не більше одного місяця, результати якого будуть розглянуті в облдержадміністрації після завершення», - зазначив заступник голови ОДА Олександр Адамчик.

Читайте також: В ОДА обласну раду з приводу тарифів відіслали у Нацкомісію

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину