Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
28.11.2017
529
0

На кожне підприємство витрять не більше місяця

В ОДА взялись за херсонські комунальні підприємства

Утворена робоча група, яка проаналізує економічне обґрунтування витрат підприємств МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона», МКП «Херсонтеплоенерго» та ПрАТ «Херсонська теплоелектроцентраль».

Таке рішення було прийнято на засіданні  тимчасової комісії з вивчення питання рівня тарифів та розміру економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг   цими комунальними підприємствами,  повідомляє ПІК з посиланням на прес-службу  ОДА.

«Шляхом голосування робоча група утворена за участі фахівців ОДА, обласної ради та члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, для проведення аналізу економічного обґрунтування витрат підприємств: МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона», МКП «Херсонтеплоенерго» та ПрАТ «Херсонська теплоелектроцентраль», - повідомляє прес-служба.

«Аналіз діяльності кожного підприємства триватиме не більше одного місяця, результати якого будуть розглянуті в облдержадміністрації після завершення», - зазначив заступник голови ОДА Олександр Адамчик.

Читайте також: В ОДА обласну раду з приводу тарифів відіслали у Нацкомісію

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину