Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
17.02.2021
245
0

В ОДА обговорили концепції реконструкції Алеї Героїв та площі Свободи

В ОДА обговорили концепції реконструкції Алеї Героїв та площі Свободи

Концепцію реконструкції Алеї Героїв незалежної України та модернізації площі Свободи обговорили сьогодні на засіданні робочої групи, до складу якої увійшли представники влади, учасники АТО/ООС, члени сімей загиблих героїв, архітектори та громадськість.

Зокрема, на засіданні домовилися, що це має бути сучасний європейський громадський простір, який нагадуватиме прийдешнім поколінням про силу, волю та гідність людей, які відстоювали незалежність України в зоні проведення АТО/ООС. 

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій наголосив, що обговорення концепції не обмежується лише складом групи, адже власні ідеї та пропозиції може надавати кожен охочій.

Так, раніше на громадських обговореннях вирішили, що для створення концепції реконструкції Алеї Героїв незалежної України та модернізації площі Свободи проводитимуть відкритий Всеукраїнський конкурс, у якому візьмуть участь не тільки архітектори з Херсона, а й фахівці з інших областей.

На робочій групі розглянули можливість залучення до розробки концепції студентів вишів. Пізніше цю ідею у вигляді проєкту зможуть реалізувати професійні архітектори. 

Крім цього, на засіданні домовилися допрацювати положення про архітектурний конкурс реконструкції Алеї Героїв Незалежної України та модернізації площі Свободи. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину